fbpx
Здоров'я
Закип’яти банани з корицею і випий перед сном. Ось що напій зробить з opгaнізмом

Відразу відзначимо: цей напій має специфічний смак. Багатьом може не сподобатися. Але по впливу – натуральні ліки, дуже сильні.

Моментально відновить організм і поставить на ноги під час застуди. Такий банановий коктейль робиться за дві секунди.

Основний живильний компонент – банан, який містить калій, магній і фосфор. Калій корисний для всіх м’язів, в тому числі і для м’язів серця. Фосфор допоможе opганізму впоратися з переварюванням вуглеводів.

Кориця допоможе запобігти xвopoбі Альцгеймера, Паркінсона, розсіяному склерозу, менінгіту. Важливий момент: для напою варто вибрати корицю в натуральному вигляді, саме палички, а не порошок.

Ця дивовижна спеція допомагає в боротьбі з безпліддям, оскільки надає рівноваги кількості жіночих і чоловічих гopмoнiв в opгaнiзмі жінки. Крім того, кориця істотно знизить рівень цукру і холестерину в кpoвi.

Ефект від вживання диво-напою помітний вже через 3 дні. Для його приготування можна використовувати переспілі банани.

Читайте також: 22 ЦІННІ ПОРАДИ: ЩО В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПОТРІБНО ДАРУВАТИ ДИТИНІ

Інгредієнти:

  • 1 л води;
  • 2 нарізаних кружечками банана;
  • 2 палички кориці.

Приготування:

Проваріть воду з корицею. Покладіть в теплу воду банани, дайте воді закипіти.

Остудіть і випийте один стакан напою або 200 мл. за годину до сну.

Гарне травлення, міцний сон, поліпшення пам’яті, підвищення гемоглобіну – це лише мала частка позитивних ефектів від вживання бананового настою. Прекрасно заспокоює нервову систему, спробуйте обов’язково.

Користь бананів для організму не викликає сумнівів. Вживайте цілющий напій протягом найближчого тижня, це порятунок в осінньо-зимовий сезон, коли opганізм ослаблений холодами.

Джерело.

facebook