fbpx
гороскоп
Закрутиться вже відзавтра, з понеділка 10 жовтня! Астрологи назвали п’ять знаків Зодіаку, яким пощастить з новою роботою вже з початком цього нового тижня, ви ж так цього чекали, адже гарна робота й гроші – ось що вам зараз необхідно. Дні, які несуть новини – вівторок і четвер

Закрутиться вже відзавтра, з понеділка 10 жовтня! Астрологи і планети напророкували п’ятьом знакам Зодіаку гарні новини щодо роботи і працевлаштування.

Семе їм пощастить з новою роботою вже з початком цього нового тижня. І добре, адже ви так цього чекали, оскільки гарна робота й гроші – ось що вам зараз необхідно.

Вже цього тижня, з 10 по 16 жовтня-2022 деяким знакам Зодіаку зірки обіцяють нову роботу або щонайменше підвищення по службі.

А саме Овнам, Тельцям, Ракам, Дівам і Терезам варто приділити увагу просування в кар’єрі.

Овен

Якщо ви наразі перебуваєте у пошуках нового місця роботи, швидше за все, ви знайдете його вже на цьому тижні. Але треба бути обачними, уважно до всього придивлятися, попереджають астроексперти.

Чекайте запрошення на співбесіду, вона пройде успішно для вас.

Телець

Чекайте на нові перспективи з вівторка. На вас чекають великі шанси на успіх – такий для вас настав період в діловій сфері.

Вже до кінця тижня тим Тельцям, хто шукає роботу, може повезти – є всі шанси потрапити в організацію своєї мрії.

Тим, хто працює на фондових ринках чи торгує акціями, рекомендується бути обережними – краще інвестувати невеликі суми.

Рак

Ракам роботу краще шукати у середу-четвер. У цей час можуть надійти непогані пропозиції.

Взаємини на поточній роботі, якщо ви незбираєтеся її змінити, покращуватимуться. Тиждень принесе Ракам нові кар’єрні перспективи.

Діва

До середини тижня Дівам можуть запропонувати нову гарну роботу. Корпоративним працівникам зірки пророкують просування по службі.

Крім того вам світить грошове й цікаве відрядження, а також джерело додаткового заробітку. Цілком ймовірно, що воно поєднується з вашим хоббі.

Терези

Терези вже дуже скоро досягнуть чудових результатів згідно з кар’єрним гороскопом. Вони можуть розраховувати на професійні зрушення на краще та підвищення заробітної плати вже цього тижня. Дні, які несуть новини – вівторок і четвер.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.