fbpx
Світ
Залдостанов відмовився “за порадою” Кремля вибачитися перед Райкіним

За словами байкера, своє висловлювання він адресував не особисто акторові.

Лідера мото-клубу “Нічні вовки” Олександр Залдостанов (відомий під прізвиськом “Хірург”) заявив, що не має наміру “за порадою” Кремля вибачитися за різкі висловлювання на адресу керівника театру “Сатирикон” Костянтина Райкіна. Про це він сказав в інтерв’ю радіостанції “Говорить Москва”.

“Я не просив Райкіна писати з маленької літери. Я однозначно позитивно ставлюся до нього і як до режисера, і як до людини, яка багато зробила в мистецтві. Але від своїх слів я не відмовляюся. Своє висловлювання я адресував не особисто йому, а всім тим, хто ці виставки педофілів організовує і всяку чорнуху в Росію тягне. Прошу писати про Райкіна з великої літери, він гідний цього!” – Резюмував байкер.

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков закликав Олександра Залдостанова вибачитися за різкі висловлювання на адресу керівника театру “Сатирикон” Костянтина Райкіна.

“На превеликий талант Райкіна ми ставимося з безмежною повагою, і я вважаю, що просто лихий попутав цього мотоцикліста, який його образив. Я сподіваюся, що він вибачиться”, – сказав Пєсков в четвер.

Як відомо, лідер мото-клубу “Нічні вовки” раніше заявив: “Диявол завжди спокушає свободою. А під виглядом свободи ці райкіни хочуть перетворити країну в стічну канаву, по якій текли б нечистоти”.

Читайте також: У КАБМІНІ ПОЯСНИЛИ, ЗВІДКИ ВЗЯЛАСЯ ІДЕЯ ПІДВИЩИТИ “МІНІМАЛКУ” ДО 3200 ГРН

Джерело.

Related Post

facebook