fbpx
життєві історії
Замість того, щоб няньчити онука, моя Анна взялась за себе. Цей етап, де вона ходила на високій платформі, бо дуже низенька – ми успішно подолали. Але поки я тішився, що моя дружина заспокоїлася, їй в голову прийшла ще дивніша ідея. – Я в перукарню! Впевнена, що коли повернуся, ти мене не впізнаєш. – Так все і було. Але як сказати Анні, що це “гніздо” їй не личить? В той день вона пішла з подругами на каву, але повернулась геть без настрою

У дружини нова зачіска, а боюся сказати їй, що це ні до чого в її віці. І якщо з моєї Анни і не будуть сміятися в лице, то точно покрутять пальцем, коли вона цього не буде бачити. Мені соромно за неї…

Моя дружина вирішила кардинально змінити зачіску. Можливо, в цьому немає нічого поганого, але я вважаю, що все вийшло не дуже добре. Але я не знаю, як їй сказати…

Моїй Анні 56 років, але недавно вона  вирішила трохи помолодшати. Я не мав нічого проти. Головне, щоб вона була щаслива. Але коли вона прийшла з перукарні, у мене перехопило дух.

Анна завжди була чарівна. Їй не заважало, що вона трішки повненька і невисокого зросту. Але саме в таку жінку я і закохався.

Анна не зациклювалась на фігурі, а сприймала себе такою, яка вона є. Але потім наша єдина дочка Яринка стала мамою, а ми з Анною – бабусею та дідусем.

Це був переломний момент. Коли моя дружина це зрозуміла, вона почала звертати увагу на свій вік і зовнішність. Даремно я їй казав, щоб не переймалася і просто раділа онукові.

Сталося те, чого я навіть не очікував. Вона подивилася на себе в дзеркало, критично прокоментувавши сама себе. Я похитав головою.

– Люба моя, не говори небилиць. Ти виглядаєш краще, ніж будь-яка жінка твого віку, – сказав я Анні, але вона лише махнула рукою і почала витирати сльози. З цього моменту в неї появився комплекс, що вона надто низенька, а кругом неї одні “моделі”.

Якийсь час вона пробувала носити туфлі на високій платформі, чи як воно там називається, але ходила в них, як “телятко”, яке щойно з’явилося на світ. Мені так було з цього смішно.

Але насправді я навіть хвилювався за Анну, щоб вона щось собі не зробила з ногам. Потім взуття відійшло на інший план, але на цьому спроби щось із собою вдіяти не закінчилися…

Поки я радів, що Анна не ходить на цій платформі, яку носять підлітки, мені не спало на думку, що вона зробить ще якусь необдуману річ.

Одного разу вона сказала мені, що йде до перукарні, а коли вона повернеться, то я її не впізнаю. Моє сьоме чуття підказувало мені зупинити Анну, але я таки цього не зробив…

Її не було більше трьох годин, а коли вона повернулася, я ледь встояв на ногах. На голові в неї було щось схоже на пташине гніздо, на яке, однак, наїхав неуважний комбайнер. А може й двічі.

– Ну хіба не краса? Я завжди мріяла таке собі зробити. І ось настав час! – сказала мені дружина, схвильовано звиваючись перед дзеркалом.

Я зібрав усі сили, але видавив з себе лише кілька слів.

– Ти виглядаєш… інакше з цим…” – пробурмотів я.

– Ось і добре! Я ж хотіла чогось іншого, якихось змін! Мені все вдалося!, – додала вона.

Так, це була кардинальна зміна, але я не думаю, що це на краще. Однак я тримав свою думку при собі, щоб не образити Анну.

Тоді Анна почала телефонувати своїм подругам і домовлятися про зустріч за кавою. Я зрозумів, що вона хоче показати їм свою нову зачіску.

Повернулася моя дружина трохи в поганому настрої, мабуть “гніздо” не мало успіху і серед подруг. Але це її не зупинило. Наступні кілька днів вона працювала над цим самостійно. Думаю, було ще гірше.

Але в мене не вистачило сміливості сказати Анні, що вона “переборщила”. Сподіваюся, вона незабаром зрозуміє це сама. Бо те, що вона зараз носить на голові, інакше, як халепою, не назвеш…

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page