fbpx
життєві історії
Заміж я вийшла через дитину. Батьки хотіли внука або внучку, умовляли народити. Народила. З дитиною сама. Благо, хоч мої батьки допомагають. Чоловік місяць вдома, місяць – на роботі. Зараз мені дитина, м’яко кажучи, не потрібна

Заміж я вийшла через дитину. Батьки хотіли внука або внучку, умовляли народити. Народила. З дитиною сама. Благо, хоч мої батьки допомагають. Чоловік місяць вдома, місяць – на роботі. Зараз мені дитина, м’яко кажучи, не потрібна.

Я навіть шкодую, щиро кажучи, що народила, пішла на поводу.

З чоловіком Максимом живемо в квартирі з його батьками. Коли чоловік на роботі, то живу з моїми батьками. Чоловік тільки що і утримує матеріально, а бачимося я написала, як.

Моє життя круто змінилося після народження дитини, і не на краще. Не висипаюся. часу на себе не має, погуляти з подругами вже не підеш. Хочеться дитину віддати в дитячий будинок, щоб не позбавляла мене свободи, але мої батьки проти такого рішення, погрожують вигнати з дому.

Материнський інстинкт так і не з’явився за 6 місяців. Чоловік живе в своє задоволення, коли я з дитиною у батьків. Дитина на штучному вигодовуванні.

Моя всім порада – якщо не хочете народжувати – не народжуйте. Не йдіть на поводу у родичів, у мам і у свекрух, які слізно просять онуків, а потім майже не допомагають нічим.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page