fbpx
життєві історії
Замовк на початку серпня. Живемо в своєму будинку, пенсіонери. Доводилося все господарство вести самій, вирішувати різні проблеми, які виникають в побуті. Ну куди це годиться? Але він не говорив, зовсім не говорив! І ось перед Новим роком передумав

Замовк на початку серпня. Живемо в своєму будинку, пенсіонери. Доводилося все господарство вести самій, вирішувати різні проблеми, які виникають в побуті. Ну куди це годиться? Але він не говорив, зовсім не говорив! І ось перед Новим роком передумав.

Виявилося, що за час життя з чоловіком, я була врятована і відсторонена від багатьох справ. А в цей період його мовчання доводилося самій думати, робити, брати в руки інструменти. І я впоралася прекрасно!

Ніколи в будинку, саду і городі не було такого ідеального порядку, як в цьому році. І заготовок наробила, і насушила ягід-фруктів.

Моє ставлення до нього проходило в кілька етапів. Те хотілося прибити, то піти і залишити все. Але я жодного разу за весь час його мовчання ні разу не заговорила з ним.

І ось нарешті, коли я тільки-но почала отримувати задоволення від такої його «відсутності», чоловік в жовтні перед Новим роком заговорив! Як ні в чому не бувало. Гаразд, поганий мир кращий за добру сварку. Я навіть не запитала його, чого мовчав?

Поводиться зараз просто ідеально. Життя продовжується. Головне, мені і самій з собою не нудно і цікаво, тепер і я, і він це знаємо.

Автор: Марина

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page