fbpx
життєві історії
Зараз Ангеліна шкодує про те, що тоді принижувалася і просила чоловіка повернутися. Їй здавалося, що все буде як раніше. Але життя «після», зовсім не схожа на життя «до». Чоловік повернувся в сім’ю, але щастя немає!

Зараз Ангеліна шкодує про те, що тоді принижувалася і просила чоловіка повернутися. Їй здавалося, що все буде як раніше. Але життя «після», зовсім не схожа на життя «до».

Ангеліна і Сергій в шлюбі дуже давно. У них є син, 27 років, який нещодавно одружився і живе окремо, в столиці нашої Батьківщини. Так ось, коли чоловік і жінка залишилися одні, поведінка чоловіка стало якоюсьдивною.

– Я стала помічати, що Сергій все більше і більше часу проводить в ноутбуці. Дивно, раніше він взагалі його відкривав рідко, так, фільм який-небудь подивитися в інтернеті. А це щовечора сидить, що то там друкує, та ще й посмішка загадкова на обличчі.

Я відразу здогадалася, що він в соцмережах зареєструвався і переписується там з кимось. Сама я від комп’ютерної техніки далека, але в телефоні соцмережами користуюся іноді. У ноутбуці виявилося не складніше. Одного разу, моє цікавість узяла верх над порядністю, і я відкрила ноутбук чоловіка.

Краще б я цього не робила… У соцмережах я побачила листування Сергія з якоїсь Аліною. Природно, це був досить відвертий флірт. В очах темніло, літери зливалися, я навіть не зрозуміла спілкуються вони тільки віртуально або зустрічаються в реальному житті… Але найстрашніше в тому, що вона була практично ровесницею нашому синові! Сором і ганьба!

Зачинивши ноутбук, я напилася валер’янки і стала чекати його! Мене переповнював такий букет почуттів, що не передати! Попутно, я збирала його дрібнички.

Коли ввечері повернувся Сергій, я всунила йому валізу і сказала, що все знаю про Аліну. А потім, не слухаючи пояснень, просто виштовхала його за двері. Це моя квартира, маю повне право!

Жінки люблять «рубати з плеча», приймати рішення, не проаналізувавши ситуацію, діяти на підставі тільки своїх емоцій. Але потім, починаючи аналізувати, розуміють, що вчинили не правильно.

Перш, ніж звинувачувати чоловіка в зраді, потрібно спочатку довести це, а вже потім виставляти валізу за двері. Як і у випадку з Ангеліною і Сергієм, флірт в соцмережах може бути нешкідливою листуванням, яка зовсім не означає наявність зв’язку в реальності.

Якщо чоловік ходить «наліво», то крім посмішок за монітором, повинні бути й інші ознаки, наприклад:

Я потім задумалася: і чого це я собі придумав? Може і немає нічого у них… Шалено неприємно, звичайно, навіть тільки від того, що людина, з якою я прожила все життя, довіряла як самій собі, і раптом дівчині якийсь ніжності всякі пише.

Але розум мій все ж взяв гору над почуттями, і я пішла до чоловіка. Я здогадувалася, що він у своїй квартирі, хоч там у нас і ремонт після квартирантів, але більше йому йти нікуди. Прийшла, сказала, що погарячкувала і готова вислухати, а він ще й образився, бачте! «Я подумаю, каже, повертатися чи ні …»

Повернувся через два дні тільки. Сказав, що вже не збирається нічого пояснювати, що це я його образила!

В принципі, в поведінці чоловіка ніяких інших ознак спілкування з іншими жінками не було: додому він вчасно приходить, по телефону розмовляє рідко, гроші, більше, ніж на обіди, які не бере… ось тільки цей ноутбук… Але після повернення, він його взагалі не включає.

Так і живемо з того часу, прірва якась утворилася між нами. Що тепер робити?

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook