fbpx
життєві історії
Зараз дитина мені не потрібна. Жалкую, що народила. Чоловік весь час у рейсах. Умовили народити його батьки, які хотіли внука. Народилася дівчинка, тепер вони не допомагають навіть. Не спішіть засуджувати

Зараз дитина мені не потрібна. Жалкую, що народила. Чоловік весь час у рейсах. Умовили народити його батьки, які хотіли внука. Народилася дівчинка, тепер вони не допомагають навіть!

Розписалися ми з чоловіком лише тому, щодізналися про дитину. Його батьки хотіли внука, умовляли народити. Народила. З дитиною зараз зовсім сама. Благо, мої батьки трішки допомагають. Чоловік місяць вдома, місяць на роботі. Зараз мені дитина не потрібна. Шкодую, що народила, але вже як є.

З чоловіком живемо в квартирі з його батьками. Коли чоловік на роботі, я живу з моїми батьками. Чоловік тільки утримує нас матеріально. Моє життя круто змінилося після народження дитини. Хочеться дитину віддати хоошим людям або в дитячий будинок, щоб не позбавляла мене свободи, але мої батьки проти мого рішення, погрожують вигнати з дому.

Зараз зриваюся на дитині,  все їй виказую, материнський інстинкт так і не з’явився. Чоловік живе в своє задоволення, коли я з дитиною у батьків. Дитина на штучному вигодовуванні. Моя всвм порада – якщо не хочете народжувати, не народжуйте. Не йдіть на поводу у родичів!

Я ще не знаю, як вийду з усього цього, можливо, я звикну до дитини, але чи полюблю її справді – це навряд. І мужчину я поруч з собою хочу іншого або навіть ніякого. Сподіваюся, все в мене налагодиться з часом, якщо маєте для мене слова пітримки – буду дуже вдячна!

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page