fbpx
життєві історії
Зараз моя подруга Наталка у розпачі. А я і тішуся. У неї зовсім недавно було розлучення, і її вже колишній чоловік, пішов до іншої, забравши з собою тільки свої пожитки. А Наталка, хоч і сама все це заварила, тепер ой як не рада. Тепер їй і чоловік раптом виявився потрібен, і сім’я. А почалося все банально

Зараз моя подруга Наталка  у розпачі. А я і тішуся. У неї зовсім недавно було розлучення, і її вже колишній чоловік, пішов до іншої, забравши з собою тільки свої пожитки. А Наталка, хоч і сама все це заварила, тепер ой як не рада. Тепер їй і чоловік раптом виявився потрібен, і сім’я, виявилося, була хорошою, і дітей раптом від чоловіка захотіла, та тільки пізно вже, після бійки, як відомо, кулаками не махають.

А почалося все банально і просто, за всіма законами жанру історій по невірність. Наталочці набрид нудний і сірий чоловік, і захотілося їй справжнього кохання та з тим самим міфічним і «справжнім чоловіком».

І вона знайшла такого, хвалилася ним перед подругами і перед своєю сестрою, а ми її відрадити намагалися, чоловік у неї був нормальний, ну як був, він і зараз нормальний, просто не було вогню і пристрасті, тому й банально засумувала подруга.

В результаті чоловік дізнався, Наталка вмовила його на вільні стосунки, хотіла життя урізноманітнити, але вийшло так, що і сама тепер не рада. Нормальний чоловік довго сам не буде. Ось і чоловік її знайшов собі іншу. а та дівчина не захотіла в коханках ходити, і він пішов від дружини, залишивши записку на прощання.

Наталка, звичайно, не повірила, думала, що помститься і повернеться. Не повернувся. Прийшов тільки за розлученням. Наталку це вразило, і відразу їй не потрібні стали ці самі пристрасті на стороні, і чоловік раптом став коханим, рідним і потрібним, і сім’я стала раптом важлива і свята. Т

а тільки пізно спохопилася моя подруга. Чоловік вже був щасливий, він з новою дамою серця отримав все те, чого не було в їхньому з Наталкою шлюбі.

Як би там не було, і хоч ми і подруги з Наталею, але мені її не шкода. Вона ще, коли ми студентками були, було ще тою вертихвісткою і не цуралася відносин з одруженими чоловіками, і не одну сім’ю вона розвалила, і, може бути, навіть долю чиюсь зламала.

Я сама була на місці дружини, в чию сім’ю влазить ось така ось «Наталка», молоденька, гарненька і гордовита.

Так і мою сім’ю розбили, чоловік пішов до такої дамочки, а я не доносила через преживання дитину і ледве оговталася.

Зараз я щаслива з другим чоловіком, маю двох діток, але щоб відновитися мені тоді знадобилося 5 років. ту з наталчиної ситуації я зараз щиро тішуся.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page