fbpx

Зараз ми зі свекрухою навіть не вітаємося в одній квартирі. І чоловік, і його мама мене ну дуже вмовляли переїхати до Раїси Олександрівни пожити, поки ми на своє житло не зберемо. І я наївна погодилася. Три місяці все було добре. Але на довше мами Андрія не вистачило. Почалося: то я не прибрала, то крихти на столі залишила, то волосся з мене падає, а вона втомилася його прибирати. Причому мені вона жодного слова не каже, а все виказує Андрію. Раїса Олександрівна людина дуже метушлива і галаслива жінка, любить побалакати. Я проходжу в коридорі повз, двері не відчиняю

І чоловік, і його мама мене ну дуже вмовляли переїхати до Раїси Олександрівни пожити, поки ми на своє житло не зберемо. І я наївна погодилася. Три місяці все було добре. Але на довше мами Андрія не вистачило.

Почалося: то я не прибрала, то крихти на столі залишила, то волосся з мене падає, а вона втомилася його прибирати. Причому мені вона жодного слова не каже, а все виказує Андрію.

Сама по собі Раїса Олександрівна людина дуже метушлива і галаслива жінка, любить побалакати. Причому їй навіть не потрібно, щоб їй відповідали.

А мені спілкуватися з такими людьми важко, я дуже спокійна, підпускаю до себе лише близьких людей, які поважають мій особистий простір та слухають мене.

Спочатку я з поваги звичайно спілкувалася з мамою Андрія, або просто підтакувала. Але коли вона почала стукатися до нас у кімнату по кілька разів на день, зупиняти мене в коридорі для того, щоб розповісти щось, я просто проходила повз, або взагалі не реагувала, не відчиняла двері нашої кімнати на її поклик.

Думаю, з цього й почалося все. Зараз ми зі свекрухою навіть не вітаємося в одній квартирі.

Андрія я вмовляла переїхати, але він дуже хвилюється, що мама в нього сама вдома не впорається. Але зрештою я запропонувала йому таку альтернативу, щоб і свій будинок був, і мама під наглядом.

Андрій наче погодився, але зараз усе впирається у гроші, він працює, і я йому періодично нагадую про цей наш договір. Пояснила, що я з його мамою довго жити під одним дахом не зможу, мовляв, або роби щось, або я йду.

Але як би ми не хотіли, нічого не станеться миттєво, і потрібен час. А я вже не уявляю, як з нею жити, адже присікуватися Раїса Олександрівна може до чого завгодно.

Мені здається, якщо я переїду назад до мами, то ми розлучимося, або просто вже не зможемо підтримувати з Андрієм стосунки на відстані.

А я не хочу цього, адже коли ми з ним удвох, все просто чудово, майже не сперечаємося, якась атмосфера навіть чарівна, сімейна, мені добре з ним.

Коли я переїжджала до свекрухи, я просто не знала, на що я підписуюся. До речі, якщо свекруха починає щось говорити, чоловік завжди встає на мій захист.

Одним словом, я зараз я хочу зрозуміти, як мені можна не реагувати на її поведінку, як мені стимулювати Андрія ще більше заробляти, що я сама можу зробити для того, щоб зуміти витримати цей час? Заздалегідь велике дякую за думки і поради! Всім добра.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page