fbpx
життєві історії
Заробляю я дуже непогано. Настільки непогано, що без іпотеки змогла купити собі трикімнатну квартиру. Не в центрі, звичайно, але все ж! Але, на думку мами, чоловік користується мною і моїм житлом.Чого мамі треба? Щоб мене по-справжньому любив чоловік або щоб я знайшла ходячий гаманець? Уже два місяці, як живемо разом. Поки його квартира пустує. Думаємо, здавати її, а жити в моїй. Це ж нормально? Що не так?

Скажу відразу, що мені не 18 років. Маю вищу освіту. Працюю в навколодержавній структурі. Заробляю дуже непогано. Настільки непогано, що без іпотеки змогла купити собі трикімнатну квартиру. Не в центрі, звичайно, але все ж!

Якщо дивитися зі сторони, то в моєму житті все ідеально: хороша робота, чудові друзі, є житло. Ось тільки люблячої людини не було до останнього часу. Але доля немов сама нас підштовхнула одне до одного.

Я тоді оформляла одну зі стін декоративною цеглою.

Поїхала на базу за потрібними матеріалами. Підвезти мене запропонував водій, який доставляв замовлення.

Поки їхали, він розпитував, навіщо мені стільки гіпсової штукатурки і грунтовки. Розповіла, що саме хочу зробити в кімнаті. Він запропонував допомогу в цій роботі. Так в чотири руки і розмітили стіну, а потім і поштукатурили. Упоралися за тиждень. Втомилися жахливо. Дивне побачення? Ну, може бути. Я запропонувала гроші, але він відмовився. Тоді я наполягла на тому, щоб пригостити його вечерею. Замовили піцу з квасом. Сиділи замурзані і прямо на підлозі їли піцу. Ось таке дивне перше побачення. Чоловік став майже кожен день робити мені невеликі смачні подарунки, квіти, або навіть… набір викруток.

Набір викруток, до речі, взагалі заліковий – магнітні головки, сталь така, що ніякі капелюшки саморізів не зіпсують їх. І під що завгодно: прямі, хрестові, позідрайв, трилопатеві… Мрія! Вартує, мабуть, стільки, скільки всі інші презенти разом узяті. Я оцінила – придатна річ!

Чоловік на три роки молодший за мене. Купив вантажну газельці, розвозить будматеріали. Працює фактично сам на себе. Уклав договір з базою. Майже вся виручка – в його кишеню.

Проти наших відносин тільки моя мама. Каже, що я гідна кращого, а не цього «вантажника». Не розумію свою маму.

Мене чоловік любить, зустрічається точно не з корисливих цілей. Веселий і розумний. З ним не засумуєш, завжди цікаво й на позитиві.

Чого мамі треба? Щоб мене по-справжньому любив чоловік або щоб я знайшла ходячий гаманець? Уже два місяці, як живемо разом. Поки його квартира пустує. Думаємо, здавати її, а жити в моїй. Це ж нормально?

Мама говорить, що він користується мною і моїм житлом. Ну не знаю… виглядає все навпаки. Він уже в двох кімнатах ремонт фактично доробив. А поки був етап «брудної» роботи, ми жили у нього. Що не так?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, timeforwoman

За матеріалами з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook