fbpx
гороскоп
Заручини – важливий крок у відносинах. Їх символічний атрибут – це, звичайно, каблучка. Зробіть її унікальною. Зіставте знак Зодіаку вашого партнера з правильною обручкою. Ми порадимо вам, яка форма і камінь будуть для неї найкращими

Заручини – важливий крок у відносинах. Їх символічний атрибут – це, звичайно, каблучка. Зробіть її унікальною. Зіставте знак Зодіаку вашого партнера з правильною обручкою. Ми порадимо вам, яка форма і камінь будуть для неї найкращими

Обручка для Терезів

Астрологія відіграє важливу роль у нашому житті. Це обумовлює наші уподобання, поведінку і навіть риси особистості. Які Терези? Елегантні і витончені. Їм подобається класика, без перебільшених прикрас. Для них ідеально підійде проста золота каблучка з овальним або сапфіроподібним каменем.

Обручка для Водолія

Вони незаперечні романтики, пливуть у хмарах. У них багато блиску та життєвого інтелекту. Винятковим жінкам потрібні виняткові камені, саме тому лимонний або жовтий діамант буде ідеальним для них.

Обручка для Тельця

Це кокетливі, сильні жінки з піднесеним смаком. Робіть ставку на витончену обручку з рідкісним каменем, таким як малахіт або авантюрин.

Обручка для Стрільця

Стрілець – це вільна, весела особистість. Вони люблять дивувати, тому для них повинна бути ідеальна каблучка, яка привертає увагу. Аметист із сріблястим покриттям, мерехтливим опалом, а може, золотисто-коричневим бурштином? У цьому випадку ви можете дозволити собі проявити творчість.

Обручка для Діви

Розумні, природні, скромні і люблять практичні рішення. Класична каблучка з ніжним круглим діамантом – це позачасовий вибір, який буде ідеальним для жінок з цього знаку Зодіаку.

Обручка для Скорпіона

Скорпіони енергійні, сміливі і трохи ексцентричні. Вони не бояться нетрадиційних рішень. Ідеальною обручкою для них стане прикраса, що поєднує різні текстури, форми і каміння. Як щодо великого алмазу з гранатом і топазом навколо нього? Вони є ідеальними каменями для зодіакальних скорпіонів.

Обручка для Козерога

Амбітні, сприйнятливі, що йдуть власними стежками, блискучі та витончені. Старовинні каблучки будуть ідеальними для Козерога. Ювелірні вироби зі старої колекції точно завоюють серце вашого партнера.

Обручка для Риби

Таємничий, чуйний та емоційний. Багатогранний діамант буде ідеально підходити для цього знака Зодіаку. Пам’ятайте, що прикраса повинна бути проста та елегантна. Люди зі знаку Риби не люблять перебільшення і надмірних прикрас.

Обручка для Овен

Це жінки, які точно люблять виділятися, саме тому смарагдова каблучка буде ідеальною для них. Це складний вибір, який приверне увагу. Робіть ставку на прямокутну форму каменю та його золоту огранку.

Обручка для Близнюків

Енергійні, молоді, універсальні. Це люди, які відрізняються неймовірною відданістю, тому пам’ятаючи цитату Бонда “алмази назавжди”, радимо вибрати каблучку з цим мінералом.

Обручка для Рака

Чутливий і винахідливий. Вони не люблять перебільшення, тому класична форма в поєднанні з ніжним каменем, таким як халцедон або місячний камінь, буде ідеальним для них.

Обручка для Лева

Це справжня ознака вогню. Леви чарівні, впевнені в собі, оригінальні та елегантні. Вони люблять блищати, тому великий діамант стане ідеальним рішенням для них. Вам також не потрібно боятися кольору – красиво обрамлена яшма може виявитись бичим оком.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook