fbpx
гороскоп
Застрахуйте життя, здоров’я, нерухомість та змініть замки: на що варто сподіватися кожному знаку Зодіаку 25-31 липня

Застрахуйте життя, здоров’я, нерухомість та змініть замки: на що варто сподіватися кожному знаку Зодіаку 25-31 липня.

Таролог та прогнозист Ольга Соломко склала гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень 25-31 липня. Дізнайтеся, чого очікувати у спекотні літні дні.

Овен

Більше будете займатися чужими справами, у тому числі грошовими та майновими. Можливо, хтось вас проситиме розібратися зі складними бюрократичними, юридичними чи фінансовими питаннями, і ви не зможете відмовитися, хоч самі в тому не дуже розбираєтесь.

Телець

Швидкості, з якими ви будете пересуватись, позаздрить навіть Шумахер, і це не ваш вибір, адже ситуація змінюється миттєво, і ви маєте дуже динамічно реагувати на всі ці зміни, швидко метикувати і відповідати новим викликам.

Близнюки

Цього тижня ви піднімаєтесь на дещо вищий рівень, можливо, отримуєте вищу посаду чи долаєте якісь дуже серйозні вершини, опиняєтесь десь у вищому світі, серед відомих та шанованих людей.

Рак

Ви потрапляєте у певний полон ілюзій, особливо у питаннях сердечних. Ви можете перебільшувати важливість певних стосунків, приязнь з боку певних людей чи ступінь вашої закоханості. Втім, любов – це майже завжди туман в голові…

Лев

Шикарний подарунок, який ви отримуєте цього тижня, вимагає певної відповідальності, і це вам може не дуже сподобатися. Бо великі гроші чи значне майно потребує дуже уважного та відповідального ставлення, до якого не всі готові.

Діва

Підвищений рівень безпеки вам зараз не завадить. І тут навіть можна дещо перестаратися, приміром, застрахувати життя, здоров’я, нерухомість, змінити замки, поставити жалюзі, встановити сейф.

Терези

Конкуренти наступають на п’яти, намагаються вас обігнати, і цього тижня їм це навіть може вдатися, якщо ви негайно не застосуєте якісь нестандартні кроки. Особливо може допомогти щось ну дуже екстремальне.

Скорпіон

Ваші друзі цього тижня вас підтримують в усьому, вони з вами готові на що завгодно – хоч разом землю копати, хоч ворогів знешкоджувати, хоч цілу ніч пісні співати, тому збирайте навколо себе веселу і дружню компанію – і організуйте щось грандіозне.

Стрілець

Це буде досить спокійний тиждень, коли сонце світить, вітер віє, а ви більше відпочиваєте, аніж працюєте. І не потрібно собі дорікати за цю паузу, адже вам теж потрібно відпочивати, а коли це робити, як не влітку.

Козеріг

Тиждень, коли не варто нікуди поспішати, бо можливі різні затримки, перенесення термінів, паузи. Вам ніби дається певний час для того, щоб ви щось осмислили, усвідомили, прийняли якесь рішення.

Водолій

Не всі цього тижня поділятимуть ваші думки. Навпаки, все більше ви стикаєтесь з тими, хто досить різко вам опонуватиме, і вам доведеться витрачати чимало сил для того, щоб довести свою точку зору.

Риби

Тиждень цей призначений для роботи, тому навіть не думайте про те, що можна буде якось розслабитися чи сачканути. Оце як впряжетеся з понеділка, то, може, тільки ближче до суботи тільки оговтаєтесь.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua