fbpx

Затримання брата Саакашвілі у Києві: пояснення МВС

Давид Саакашвілі повинен залишити територію України, заявляють в МВС, передає Сегодня.

Директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко повідомляє, що співробітники Головного управління Національної поліції в Києві доставили брата екс-президента Грузії і колишнього глави Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі Давида в органи Державної міграційної служби.

“Ми не затримували. Національна поліція Києва забезпечила доставку громадянина Грузії в органи міграційної служби”, – зазначив він.

Читайте також: В ДПСУ повідомили, що станеться з Саакашвілі в разі його повернення в Україну

За словами Шевченка, Давид Саакашвілі повинен залишити територію України, оскільки його дозвіл на проживання було анульовано в березні поточного року на підставі того, що раніше його позбавили дозволу на роботу в Україні.

“Ще тоді іноземець був належним чином поінформований про відсутність підстав для проживання в Україні. Але він у встановлений законом термін територію нашої країни не покинув і перебував на території країни незаконно”, – пояснив він.

Читайте також: По $ 200 тисяч щомісяця: доведено хабарництво Саакашвілі

Шевченко додав, що зараз приймається рішення про повернення Давида Саакашвілі “в будь-яку країну, в яку він захоче, а також про накладення адміністративного штрафу”.

You cannot copy content of this page