fbpx

Завдяки роботі в Іспанії я купила сину та дочці по двокімнатній квартирі у Львові. Та настав час подбати і про себе. Невдовзі я повертаюся в Україну зі звісткою, що виходжу заміж. Про їх реакцію я вже здогадуюся. Найгірше, як вони переживуть те, що я більше не висилатиму їм єврики

Завдяки роботі в Іспанії я купила сину та дочці по двокімнатній квартирі у Львові. Та настав час подбати і про себе. Невдовзі я повертаюся в Україну зі звісткою, що виходжу заміж. Про їх реакцію я вже здогадуюся. Найгірше, як вони переживуть те, що я більше не висилатиму їм єврики

Більше двадцяти років я пропрацювала на чужині, в Іспанії. Було не легко, зрозуміє лише той, хто був на моєму місці. За цей час заробила чимало грошей. Для дочки та сина я придбала по двокімнатній квартирі в центрі Тернополя.

Дітей, можна сказати, я виховала одна, оскільки той знайшов собі молодицю і чкурнув до неї при першій же можливості.

До дітей він приходив, але щоб допомагати – то ні. Дітей я ростила за свій рахунок.

Коли я залишилася з дітьми одна, то звісно ж жила в Україні. Було не легко, але я впоралася. Я тоді працювала в поліклініці, платили копійки, але старалася підробляти, я гарно шию, тому це хобі мене виручало. Також, оскільки ми жили в селі, вдома тримала господарство: корову, курей та чималий город. Доводилося важко працювати, щоб забезпечити сім’ю всім необхідним.

Звісно, ​​діти мені допомагали, але самі знаєте, треба було просити, обіцяти щось. Вони всіма силами намагалися вибратися із села, тому одразу після школи поїхали вчитися у Львів. Та й я вирішила не сидіти на місці. Корівчину продала, город віддала сусідці, а сама вирушила до далекої Іспанії, там в мене була подруга, яка допомогла мені влаштуватися.

Мені наголошували, що в Іспанії легко не буде. Але я була переконана, що вдома я також не мед лизала. За кордоном я влаштувалася доглядальницею для літньої жінки. Мені пощастило, жінка була не лежачою, тому я прибирала та готувала для неї. Хазяйка була жінка дуже розумна, ставилася до мене поблажливо і навіть вчила мене їх мову.

Діти були щасливі, коли я поїхала, ще б пак, вони розуміли, що я буду допомагати їх.

Першою про материнські обов’язки заговорила вже доросла дочка Іринка. Вона впевненим голосом сказала, що я їй не забезпечила гарне дитинство і тепер маю компенсувати це євриками. Дочка хотіла, щоб я купила їй квартиру, бо вона вийшла заміж, а в нашому домі у селі жити не хотіла.

Я піддалася на вмовляння Ірини і вислала їй потрібну суму для покупки квартири у Львові. Після цього про гроші заговорив Іван, мовляв, що це мати різницю між дітьми робить. Тоді я вирішила придбати квартиру ще й сину, діватись було нікуди.

Загалом десяток років пішло на те, щоб забезпечити дітей дахом над головою. Якщо чесно, то діти навіть дякую мені не сказали! Вони отримали те що хотіли, і замовкли. Потім я перестала надсилати їм гроші і стала думати про своє майбутнє. Ірина і Іван спершу ображалися, а потім зрозуміли, що все одно їм спадок дістанеться.

Та в мене геть інші плани. Я врешті-решт хочу пожити для себе. Я ще не така стара, щоб ставити на собі хрест. До шістдесятки мені ще два роки. Тож вирішила стати на “рушничок щастя”. Вже декілька років я спілкуюся з дуже милим чоловіком, він запропонував мені вийти за нього заміж і зустріти чарівну старість разом в Іспанії.

Діти мої про це навіть не здогадуються. Одного разу я їм про це натякала, але вони вперто не хочуть цього чути і відкидають з голови такі думки.

Я щиро сподіваюся, що діти мене підтримають і зрозуміють.

А як ви вважаєте, це нормально в моєму віці виходити заміж, ще й за іноземця?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page