fbpx
гороскоп
Завтра, 3 жовтня 2022 року, – закінчення ретро-фази Меркурія. Воно несе приємні зміни всім знакам Зодіаку, але комусь – найбільш яскраві. Все дізнаємося прямо зараз! Розлука з близькими людьми хоч і засмутить, але принесе велику користь – і так буває

Завтра, 3 жовтня 2022 року, – закінчення ретро-фази Меркурія. Ця подія, як запевняють астрологи, несе приємні зміни всім знакам Зодіаку, але комусь – найбільш яскраві.Давайте про все дізнаємося прямо зараз!

3 жовтня – найважливіший день цього місяця. Меркурій позбавиться ретроградності, чим запустить ланцюжок позитивних подій у житті багатьох людей.

Астрологи розповіли, як планета змінить життя Знаків Зодіаку у найближчому майбутньому.

Овен

Овнам Меркурій розв’яже руки. Ці люди зможуть досягти запаморочливих успіхів на любовній та фінансовій ниві, але при цьому можуть образити когось із найближчого оточення. Робити цього не рекомендується.

Важливо пам’ятати, що рух до мрії має бути спокійним і позбавленим будь-якої агресії.

Телець

Тільців приємні зміни чекають у всіх сферах одразу. Це будуть одні з найуспішніших людей жовтня.

Меркурій допоможе їм забути про все погане у своєму житті. Всі неприємні спогади розчинять в минулому, а Тельці стануть вільнішими, позитивнішими та готовимидо підкорення нових висот.

Близнюки

Для Близнюків найближчі кілька тижнів стануть чудовим часом для роботи над собою. З більшою легкістю зможете позбутися зневіри, шкідливих звичок.

Корисно коригувати сон, харчування, режим дня. Не виключено, що Меркурій допоможе Близнюкам побачити перші наслідки недавніх правильних рішень.

Рак

Раків чекає сприятливий час у коханні та робочих справах, але їм важливо постаратися зберегти самовладання. Не варто змінювати в останню секунду плани, адже це може призвести до втрати удачі, до конфронтацій з колегами та начальством, або до конфліктів з близькими, якщо ці плани стосуватимуться сімейних справ.

Підходьте до всього розважливо й вдумливо – це запорука успіху.

Лев

Найближчим часом для Левів навряд чи буде ще один сприятливий період на кшталт цього. Настає ваш час!

Починаючи з 3 жовтня, Левам варто активізуватися у всіх сферах життя. Планета хоче, щоб люди цього Знака правильно розставили пріоритети та почали рухатися до своєї мрії. Настає ідеальний час для підвищеної активності.

Ви вже завтра відчуєте, що сповнені сил, енегрії й нових ідей!

Діва

Діви отримають від прямого руху Меркурія, та ще й у їхньому Знаку, максимум добра та позитивної енергії.

Це буде найкращий час для нових починань, навчання, отримання нових знань та навичок. Ця планета підкаже Дівам, де ховається їхній найголовніший ворог. Інтуїція цих людей зросте багаторазово!

Дів чекає в жовтні фінансовий успіх і щастя в коханні.

Терези

Терезам Меркурій допоможе досягти успіху в найважливіших і невідкладних справах. Всі робочі проекти підуть у гору, особливо якщо Терези почнуть приділяти їм максимум часу та уваги. Життя ваше людей суттєво зміниться.

Треба навчитися приймати ці зміни, навіть якщо вони спочатку будуть не найприємнішими. Розлука з близькими людьми хоч і засмутить, але принесе велику користь – і так буває.

Скорпіон

Скорпіонам Меркурій допоможе сподобатися самим собі та подолати темну смугу у коханні. Настає ідеальний момент для того, щоб зайнятися спортом, змінити свою зовнішність, оновити гардероб.

Настав сприятливий час. щоб знайти нове натхнення та мотивацію у житті. Вперед до змін, а інтуїція вам підкаже, сякі саме вам потрібні зараз!

Стрілець

Стрільців чекають великі зміни у сфері кохання. Меркурій допоможе налагодити стосунки, що вже існують, вивести їх на новий рівень. Ця планета допоможе Стрільцям показати протилежній статі усі свої найкращі сторони у характері і його позитивні якості, а це відкриє перед вами нові шляхи!

Козеріг

Козерогам Меркурій, який позбудеться 3 жовтня ретроградного руху, допоможе поставити нові цілі в житті і знайти новий фарватер.

Це буде ідеальний період для нових починань, самоаналізу та роботи над собою. Окрім того, планета підвищить красномовство Козерогів і загалом підніме рівень їхньої харизми. ловіть свою удачу – вам в цей період все під силу!

Водолій

Меркурій відчинить для Водоліїв усі двері. Це буде дуже яскравий і сприятливий час для тих представників даного Знака, яким хочеться знайти нове хобі і в цілому отримати новий імпульс, заряд сил і бадьорості духу.

Планета на вашому боці, так що на них чекає велика удача. Особливо це стосується творчої сфери – ваше хоббі так і просить само, щоб його перетворили на прибуткову справу, бізнес.

Риби

Меркурій значно підвищить впевненість Риб у собі, а це означає, що жовтень стане відправною точкою у нове життя.

Велике значення для представників знака Риб гратиме спілкування з родичами та вміння взаємодіяти з людьми загалом. Планета дасть Рибам можливість знайти нових друзів та однодумців.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.