fbpx
гороскоп
Завтра настане важливе явище: Молодик сильно вплине на наше самопочуття. Як підготуватися до наступаючої фази місяця? Декілька порад астрологів, які змінять ваше життя на краще

Завтра настане важливе явище: Молодик сильно вплине на наше самопочуття. Як підготуватися до наступаючої фази місяця? Декілька порад астрологів, які змінять ваше життя на краще

28 липня 2022 року на небі з’явився молодик у Леві. Перевірте, до чого варто готуватися.

На думку астрологів, липневий молодик – один із найважливіших у році. Це пов’язано з тим, що ця подія починає період, пов’язаний із потужним астрологічним явищем – Левовими воротами , які відбудуться 8 серпня. Добре знати, що це означає.

Левові ворота – це астрологічне явище, яке має великий вплив на всі знаки зодіаку. У цей час Сонце в знаку Лева з’єднується з Сіріусом – зіркою, яку називають Сонцем душі.

Як стверджують астрологи, на рубежі липня і серпня ми підсвідомо прагнемо кардинальних змін у своєму житті. Ми захочемо відмовитися від усього, що нам більше не служить, і натомість почнемо рухатися до щастя. Однак, якщо ми не контролюємо свої емоції, ми можемо нервувати.

Як підготуватися до наступаючої фази місяця? Ось поради астрологів:

1. Складіть список бажань

У молодик у Леві ми отримаємо доступ до своєї інтуїції. Вона підкаже нам, чого насправді хоче наше серце. Завдяки цьому ми почнемо краще розуміти, що може зробити нас щасливими, а що довгий час обмежувало. З 28 липня по 8 серпня бажано вести щоденник і записувати в нього те, що ви думаєте. Ми дізнаємося про себе більше, ніж будь-коли.

2. Бережіть нерви

Найближчим часом ми почнемо чіткіше відчувати дискомфорт у всіх системах, які роблять нас нещасними одночасно. Нам може бути важко стримувати негативні емоції. Особливо Леви зараз повинні контролювати себе, тому що вони можуть сказати кілька слів зайвого. Проте варто усвідомити, що зараз наша інтуїція права – якщо вона показує нам, що стосунки повинні закінчитися, немає сенсу залишатися на них.

3. Знайдіть свою найбільшу мрію

Астрологи радять не зациклюватися на негативних емоціях і натомість дивитися в майбутнє з усмішкою. У наступні дні ми повинні уявити, як, на нашу думку, виглядає щастя. Що має статися наступного року, щоб ми відчули себе повноцінними? У день молодика нам найлегше буде побачити, про що ми насправді мріємо. До настання 8 серпня ми повинні подумати про те, яким має бути наше життя. Інтуїція підкаже, що в ньому зараз змінити.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page