fbpx
Україна
Завтра українців очікує справжня спека

Завтра, 5 серпня, українців чекає спекотна погода у всіх регіонах країни.

Проце повідомив Український гідрометеорологічний центр.

На заході країни спекотно і без опадів, швидкість вітру сягне 3-8 метрів за секунду. Температура повітря вночі коливатиметься від 14 до 18 градусів, а вдень – від 29 до 32.

У північних областях теж без опадів. Вітер південно-східний зі швидкістю 3-8 метрів за секунду. Температура повітря вночі сягне 14 – 17 градусів з позначкою плюс, вдень – 29 – 33 грудусів вище нуля.

У центральних регіонах вітер південно-східний, 3-8 метри за секунду. Температура повітря вдень дорівнюватиме 15 – 17 градусів вище нуля, вдень – 30 – 33 градусів з позначкою плюс.

Читайте також: “НЕНАВИДІТИ УКРАЇНУ, АЛЕ ПРАЦЮВАТИ В ДЕРЖУНІВЕРСИТЕТІ ТА ОТРИМУВАТИ ВІД НЕЇ ЗАРПЛАТУ”: У ОДЕСІ ВИКРИЛИ ДВОХ ВИКЛАДАЧІВ-ВАТНИКІВ (ФОТО, ВІДЕО)

На сході країни очікується така ж сама погода. Вітер північно-східний зі швидкістю 3-8 метрів за секунду. Температура повітря вночі коливатиметься від 15 до 18 градусів, а вдень – 29 – 33 градусів з позначкою плюс.

У південних областях – сонячна погода, без опадів. Температура повітря сягне 21 – 23 градусів вночі, а вдень – 31 – 33 градусів.

Джерело.

facebook