fbpx

Завжди вважала, що ревність це не моє, але ця ситуація заставила мене заглянути в телефон Романа. Мої здогадки підтвердилися. Свою переписку зі Світланою, колишньою дружиною, чоловік навіть не приховував, а одного дня просто зібрав речі і пішов до неї. Наскільки мені відомо, Світлана не довго причаровувала мого чоловіка, бо як тільки з’явився на горизонті “хороший гаманець”, вона його прогнала

Завжди вважала, що ревність це не моє, але ця ситуація заставила мене заглянути в телефон Романа. Мої здогадки підтвердилися. Свою переписку зі Світланою, колишньою дружиною, чоловік навіть не приховував, а одного дня просто зібрав речі і пішов до неї. Наскільки мені відомо, Світлана не довго причаровувала мого чоловіка, бо як тільки з’явився на горизонті “хороший гаманець”, вона його прогнала.

Василина і Роман разом вже 10 років. Живуть скромно, Василина працює вихователем в дитячому садку, Роман простий менеджер. Кохають одне одного, лайок за 10 років життя не було.

Щороку влітку Василина і Роман їздили відпочивати на море, раніше в Туреччину або Єгипет, останніми роками по Україні. І ось в цьому році поїхали Роман з Василиною в Коблево на два тижні.

Все було чудово, тепле море, класна погода, смачне домашнє червоненьке. Увечері Василина і Роман прогулювалися по набережній. Раптово до них підійшла дівчина.

– Роман? Це ти ?, – запитала незнайомка Романа.

– Світлана? Вітання. Не чекав тебе побачити. Як справи?

– Нормально, ось відпочиваю. Ти бачу теж. Впізнав мене?

– Так, це Василина, моя дружина., – відповів Роман.

– Гаразд, приємно було зустрітися, не буду відволікати вас від відпочинку. Поки що.

Світлана була колишньою дружиною Роми. Це був його перший шлюб, одружилися ще молодими, коли обом було по 18 років. І як зазвичай буває, розлучилися приблизно через 2 роки.

Василина не надала значення цій скороминущій зустрічі. Подумаєш, зустрів колишню дружину, світ тісний. Та й поспілкувалися то всього одну хвилину. Загалом, про цю зустріч вони й не згадували.

Однак по приїзду додому Василина почала помічати дивні речі. Роман почав затримуватися на роботі. Раніш такого не було. Говорив, що багато звітів. Василина ніколи особливо не ревнувала, вважала це дурістю. Але якісь сумніви у неї з’явилися.

Одного разу, після чергової затримки Роми Василина вирішила залізти в його телефон. Яке ж було здивування у неї, коли вона знайшла переписку Романа з колишньою дружиною, Світланою.

Василина ходила сама не своя. Судячи з листування, Роман почав спілкуватися зі Світланою ще під час відпочинку. А по приїзду додому вони разом проводили час в кафе, ходили в кіно. Ось тобі і звіти після роботи. Роман навіть не видаляв ці повідомлення.

Нічого виразного Роман Василині не сказав. Говорив, це все дурниця, ми просто по-дружньому, не звертай уваги. Але Василина не вірила жодному слову.

Роман зібрав речі і пішов з дому. Василина весь час плакала, не могла повірити в зраду Романа. Десять років сімейного життя, жодної суперечки, і тут таке.

І не сказати, що ця Світлана прям королева краси. Доглянута, симпатична, але не більше. Чому так сталося, мучилася Василина.

Роман зі Світланою зустрічалися два місяці, поки Світлана не переключилася на якогось багатого мужика, і не кинула Рому.

Василина весь цей час була одна, хоч чоловічою увагою вона обділена не була. Роман, після того, як Світлана кинула його, намагався поговорити з Василиною, просив вибачення, але Василина була непохитна. Пробачити зраду вона не могла, як би сама цього й не хотіла.

Минуло 2 роки. Роман працював менеджером, орендував однокімнатну квартирку, і ні з ким не зустрічався.

Почав вечорами заглядати в чарку. Василина перейшла на більш оплачувану роботу в приватний дитячий сад. Познайомилася з чоловіком, трохи старший за неї, і недавно вийшла за нього заміж.

Ось така історія!

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page