fbpx
життєві історії
Заздалегідь питала свого хлопця, як відзначатиме День народження, щоб знати, як одягнутися і чи дарувати подарунок на святі, або краще зарані, щоб потім з ним не тягався. Він сказав, що в ресторан, потім в клуб. Уточнила, що тоді причепурюсь, і отримала у відповідь “Сонечко, ми без тебе хочемо відпочити”. Увечері прийшов запашний від градусів принц зі словами “Ну а тепер відсвяткуємо з тобою”

В тему відносин і побачень. Був кадр, з яким я розійшлася прямісінько на його День народження.

Заздалегідь питала свого хлопця, як відзначатиме, щоб знати, як одягнутися і чи дарувати подарунок на святі, або краще зарані, щоб потім з ним не тягався.

Він сказав, що в ресторан, потім в клуб. Уточнила, що тоді причепурюсь, і отримала у відповідь “Сонечко, ми без тебе хочемо відпочити”. Ми – це він і його друзі.

Я спочатку це проковтнула, накрутила собі думок на кшталт “Його день, нехай святкує як хоче”. А потім як спалахнула – навіщо взагалі стосунки з людиною, який другу половинку не запрошує відзначати свято, і хоче без неї відпочити?

Подарунок вже купила, але вирішила його не віддавати. Як в дитинстві – якщо мене на свято не звали, то я і подарунок не повинна дарувати. Годинники від Епл, слава Богу, річ універсальна і немає різниці, кому їх носити. Тож в його День народження розпакувала свій подарунок вже, виходить, і сиділа вдома, дивилася фільми, шліфувала нігті.

Увечері прийшов запашний від градусів принц зі словами “Ну а тепер відсвяткуємо з тобою”. А мені вже це даром не треба було. Сказала, що може на кухні шампанське брати і допивати. Він без задньої думки пішов за ним, знайшов на кухні коробку від подарунка.

Напевно, сп’яну не роздивився, що вона розкрита, і пішов мене цілувати-дякувати за такий подарунок.

Потягнув мене в спальню, я його відшила, бридко було, і я образилася. Тому випровадила з квартири.

До обіду наступного дня він мені написав, що годинник залишив у мене вдома, тільки коробку забрав. Я йому відправила фото подарунка на своїй руці і написала, що вирішила залишити його собі. Образився, ще й намагався мені пояснити, що поганий у мене жарт. І дивно купувати такі подарунки собі, коли День народження у нього.

Пояснила, що ні про яке День народження не знаю. Мене на свято не запрошували і я собі сама його влаштувала. І розійшлися. На завжди. Цілком мирно, до речі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page