fbpx

Збережіть собі, дуже корисна інформація! Астрологи назвали особливі Дні сили у листопаді 2022 року і надали цінні рекомендації, як їх прожити собі на благо, залучити добробут й удачу. В цей день абсолютно всі ваші справи та починання отримають потужний імпульс

Астрологи назвали особливі Дні сили у листопаді 2022 року і надали цінні рекомендації, як їх прожити собі на благо, залучити добробут й удачу.

Експерти пояснюють, що Дні сили – це періоди, коли енергетика, яка оточує нас з вами, стає творчою і сильною.

Це відбувається з багатьох причин. Зараз ми маємо шанс дізнатися, які дні листопада-2022 будуть найвдалішими і чому.

5 листопада – протистояння Венери та Урану

Це один із найенергійніших днів місяця. Венера дасть нам багато сил та мотивації, а Уран допоможе спрямувати цю енергію у правильне русло. Астрологи відзначають, що 5 числа багатьох із нас наздожене бунтарський дух.

Бажання змінити своє життя почне перетворюватися на реальність, набуваючи форми. Уран спробує зробити так, щоб різні приємні випадковості привели нас до успіху. Важливо їх помітити і не прогавити.

9 листопада – протистояння Меркурія та Сонця до Урану

У цей день буде подвійний аспект Меркурія та Сонця до Урану. Дане протистояння буде найпотужнішим цієї осені й у листопаді зокрема.

Цей день можна назвати універсальним, тому що абсолютно всі ваші справи та починання отримають потужний імпульс. Багато людей відчують приплив сил та енергії. Позитивні емоції вирвуться назовні.

Це буде чудовий час для кохання, флірту та нових знайомств.

11 листопада – день дзеркальної дати

Дзеркальна дата листопада – 11.11. Цього дня на багатьох з нас чекатимуть великі успіхи в роботі. Правити світом 11 листопада буде число 2. Воно принесе багатьом нас безліч корисних бонусів. Наприклад, воно підвищить нашу витривалість та емоційну стійкість. Це буде вкрай корисно в п’ятницю, тому що ми зможемо завершити важливі справи і вирушити на заслужений відпочинок зі спокійною душею.

Цього дня краще не прохолоджуватися, а діяти, причому сміливо та рішуче.

17 листопада – перехід Меркурія на Знак Стрільця

У Стрільці Меркурій пробуде до 6 грудня. Цей період і 17 листопада – особливо чудовий час для подорожей. Можна сміливо вирушати у далеку дорогу. Корисно змінюватиме обстановку – купувати щось для дому, змінювати роботу, шукати нові захоплення.

Якщо у вас є бажання змінити своє життя, 17 числа це стане можливим. Будьте уважнішими до деталей – вони матимуть великий сенс.

25 листопада – порятунок Юпітера від ретроградності

Найбільша планета 25 листопада розгорнеться, це покладе край її ретро-фазі. У цей день і наступні кілька місяців наша інтуїція почне працювати правильно. Внутрішній голос із меншою ймовірністю буде сплутувати нам карти.

25 числа у людей може початися сплеск щедрості. Ми отримаємо заряд натхнення та сил. Багатьом з нас вдасться перестати думати лише про себе, сфокусувавши увагу на близьких та другій половинці. Це принесе величезну користь кожному з нас, зокрема, і нашим сім’ям, коханим і рідним людям.

29 листопада – Меркурій в опозиції з Марсом

Опозиція, вона ж протистояння – це чудовий аспект, особливо якщо до нього залучені такі планети як Марс і Меркурій.

Це буде чудовий день для спроб самовираження, для знайомств і для роботи. Цей вівторок з високою ймовірністю виявиться найпродуктивнішим днем ​​місяця. Не відкладайте у далеку скриньку важливі справи!

Все буде вдаватися якнайкраще 29 листопада!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page