fbpx
гороскоп
Здавалося б, геть несумісні знаки Зодіаку, з яких виходять чудові пари на все життя. Незважаючи на абсолютно різні характери, вони прекрасно уживаються і чудово доповнюють одне одного. Серед ваших рідних чи друзів є такі пари?

Здавалося б, геть несумісні знаки Зодіаку, з яких виходять чудові пари на все життя. Незважаючи на абсолютно різні характери, вони прекрасно уживаються і чудово доповнюють одне одного. Серед ваших рідних чи друзів є такі пари?

Спочатку їм ніхто не говорить про щасливе майбутнє. Відразу видно, що вони взагалі не поєднуються. Вони абсолютно різні або занадто схожі, щоб ладнати. У вас складається враження, що вони будуть сперечатися між собою або нудьгувати все життя.

Ці, здавалося б, невідповідні знаки зодіаку насправді роблять дуже вдалі стосунки.

Чоловік-Телець і жінка-Близнюки

Він впевнений у собі, спокійний і розважливий. Він знає, чого хоче. Йому подобається розкіш і порядок. З іншого боку, вона дуже хаотична, мінлива і живе в даний момент. У них мало спільного, але вони можуть говорити годинами. З першої зустрічі між ними щось виблискує, хоча жоден з них не враховує, що вони могли бути разом.

Їхні стосунки є надзвичайною несподіванкою для всього світу, але тим більше для них. Виявляється, незважаючи на абсолютно різні характери, вони прекрасно уживаються і чудово доповнюють одне одного. Він любить її енергію і безтурботність. Її вражає його спокій і обережність.

Чоловік Телець доглядає за жінкою Близнюками, і трохи стримує її, коли це необхідно. Вона, навпаки, вносить трохи спонтанності в його життя і показує, що справжнє кохання – це сила, для якої він не має сил.

Чоловік Телець і жінка Близнюки люблять проводити час разом, але вони також чудово проводять час окремо. У кожного з них своє життя, але вдвох це цінують найбільше.

Чоловік-Козеріг і жінка-Скорпіон

Він трудоголік, для якого на першому плані кар’єра та гроші. Вона романтик, що зробить все заради любові. Здавалося б, це найгірше обрана пара зодіаку. Однак насправді Козеріг і Скорпіон можуть створити справді тривалі та успішні стосунки.

Ревнивий Скорпіон сприйме трудоголізм партнера легше, ніж друзі чи захоплення. Він вважає за краще, щоб її чоловік був відданий своїй роботі, а не своїй кар’єрі. Вона забезпечить йому ідеальні умови для цього. Якщо Козеріг не дасть їм приводу для занепокоєння, вони можуть дуже добре порозумітися. Вони просто повинні прийняти, що вони різні, замість того, щоб намагатися змусити змінити іншу людину.

Чоловік-Лев і жінка-Діва

Їм обом подобається добиватися свого. Вони знають, чого хочуть, і наполегливо до цього йдуть будь-якою ціною. Вони знають свою ціну і не будуть задоволені нічим. Ця пара зодіаку може бути найлютішими ворогами, але також дуже щасливою парою. Є одна умова. Вони повинні мати схожі цілі та пріоритети. Тоді, замість того, щоб битися один з одним, вони спільно прагнутимуть їх досягти.

На відміну від зовнішності, чоловік Лев і жінка Діва можуть жити разом у вдалих стосунках, сповнених любові та підтримки. Обидва вони болісно чесні і не мають проблем з ясністю щодо своїх очікувань. Якщо щось піде не так, ніхто з них не буде бушувати. Вони сядуть і поговорять. Можливо, вони навіть посперечаться і не будуть розмовляти між собою кілька днів. Зрештою, вони досягнуть згоди. І їм вдасться краще, ніж тим, хто уникає конфронтації та змітає проблеми під килим.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page