fbpx
гороскоп
“Здаватиметься, що все дуже погано, але цей місяць стане початком кінця Росії”: точний гороскоп тарологині, коли ж таки Україна поверне Крим та Донбас

“Здаватиметься, що все дуже погано, але цей місяць стане початком кінця Росії”: точний гороскоп тарологині, коли ж таки Україна поверне Крим та Донбас.

День Незалежності, який Україна відзначає 24 серпня, стане знаковим для країни та визначить подальший розвиток подій. В астрології персональний новий рік називається Соляр, і у цей період Україна буде у центрі уваги всього світу.

Про це повідомила астрологиня Марина Скаді. За її баченням, силою духу українців захоплюватимуться в інших країнах, адже агресорові не вдасться досягти своїх планів.

“Упродовж року Україна поверне більшість окупованих територій, зможе знову пустити коріння на своїй землі. Управитель України в Солярі 2022 року – Меркурій. Україна знову буде користуватися своїми природними ресурсами, спорудами, промисловими підприємствами”, – зазначила вона.

Скаді також дала зрозуміти, що жовтень 2022 року буде важким для українців, здаватиметься, що все дуже погано, але цей місяць стане початком кінця Росії. Збройні сили України до кінця року зламають ситуацію на фронті на свою користь, “сусіди” більше не зможуть протистояти їм.

2023 року найважливішими для України стануть квітень, травень, червень. У країні можуть з’явитися нові лідери, розпочнеться відродження держави. У Росії в цей час йтиме крах влади, політичний режим зруйнують.

День Незалежності у 2023 році Україна зустріне за більш комфортних умов, українці повернуться додому, більшість сімей возз’єднаються. У період до січня 2024 року Україна зможе повернути Крим та Донбас та закріпити курс на членство в ЄС та НАТО. Росію у 2024 році чекає розвал.

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Тільки разом до Перемоги!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua