fbpx
Breaking News
Коли Павло став затримуватися в спортзалі, Катя відчула, що тут щось не так. Останнім часом між ними стали з’являтися безглузді сварки, які починалися на рівному місці. Павло став дратівливий і все частіше перебував у поганому настрої. А виявилось, що у спортзалі його заспокоювала Аліса, яка була дуже красива, розумна і – хитра
Енріке Іглесіас, можливо, стане батьком втретє: преса повідомила, що Анна Курнікова вагітна. Разом вони 18 років!
Янтики – чебуреки без фритюру – навчив мене готувати друг-кримчанин, який живе зараз у столиці. Яка ж це смакота! Набагато смачніше, а головне корисніше за звичайні чебуреки. А божественного смаку додає один інгредієнт в завершення приготування. Спробуйте!
Кожен знаку Зодіаку має свій талісман на щастя у 2020 році. Прислухайтеся до цих порад і схопіть свою вдачу!
5 найщасливіших імен для хлопчиків, які народяться у 2020 році. Їх власників чекатиме успіх і світла доля!
Економіка
Здрастуй, безвіз: в які країни ЄС українці зможуть дістатися поїздом (інфографіка)

Після того, як Україна отримала безвізовий режим з ЄС, планується запустити залізничні рейси в Європу.

Відзначається, що на початку грудня 2016 року українські нардепи, а також члени Сейму Польщі закликали ж / д перевізників опрацювати можливість запуску маршруту Київ-Краків-Париж.

Крім того, керівник “Укрзалізниці” Войцех Балчун пообіцяв до кінця року запустити швидкісний поїзд за маршрутом Київ-Львів-Перемишль, який дійсно вже заробив.

Також в січні 2017 року були не озвучені плани міністра інфраструктури Володимира Омеляна до кінця року запустити кілька нових поїздів в Польщу, Угорщину і Словаччину, а начальник УЗ заявив про намір запустити потяги сполученням з Польщею, Австрією і Болгарією.

У квітні заговорили про потяги в Румунію, Угорщину і Словаччину. У Міністерстві інфраструктури, у свою чергу, заявили, що необхідно запустити рейси в Польщу, Словаччину, Німеччину, Угорщину та Румунію.

Читайте також: У МЗС ПОЯСНИЛИ ТОНКОЩІ ЗАСТОСУВАННЯ «БЕЗВІЗУ» З ЄС

Джерело.

Related Post