fbpx

Зелена комета 1 лютого принесе халепу 4 знакам Зодіаку: вони будуть перебувати на “чорній смузі” 3 дні

Зелена комета 1 лютого принесе халепу 4 знакам Зодіаку: вони будуть перебувати на “чорній смузі” 3 дні

Комета, помічена минулого березня на нічному небі, зараз перетинає Сонячну систему, і її можна буде побачити неозброєним оком приблизно 1 лютого з відстані близько 42 мільйонів кілометрів від нашої планети Земля. Цей небесний об’єкт з інших країн може негативно вплинути на долю 4 знаків зодіаку.

За даними NASA, ця комета обертається навколо Сонця за 50 000 років. Не дивно, що вона несе в собі потужні вібрації, які, на думку астрологів, можуть мати особливий вплив на життя людей, народжених під певними сузір’ями зодіаку.

Які знаки зодіаку знаходяться в зоні ризику з 1 по 3 лютого 2023 року?

Якщо ця зірка з блискучим зеленуватим ядром освітлює нічне небо, це не завадить тому, що це лише звичайна купа космічного сміття та астероїдів. Але якщо вам цікаво, як небесне тіло з нізвідки може так сильно вплинути на сузір’я, відповідь досить проста: комета наближається до Землі за дні до Нового Місяця, і тому той, хто говорить про новий місячний цикл, говорить про глибокі зміни та перетворення.

Відкрийте для себе прогнози астрологів нижче: Ви дізнаєтесь, якщо ваш знак зодіаку стурбований!

Діва

На жаль, для вас, дорогі вихідці з Діви, ви перебуваєте в списку невдалих сузір’їв протягом перших 3 днів лютого, особливо на професійному рівні. Присутність зеленої комети на нічному небі викличе суперечливі відчуття. Зірки радять вам нікому не довіряти в цей період, будь то ваш банківський рахунок, ваші майбутні проєкти або ваші фінансові наміри, найкраще, щоб ви тримали таємницю при собі і не ділилися ними з людьми навколо вас.

Щоб втекти від проблем і зосередитися на собі, з 1 по 3 лютого пориньте в роботу і зосередьтеся тільки на своїх цілях.

Лев

Для вас, жителі знака Лева, лютий розпочнеться не дуже вдало, особливо перші 3 дні. Коли комета проходить через нашу Сонячну систему, ви, ймовірно, зіткнетеся з деякими серйозними проблемами. Перевантажені особистими та професійними зобов’язаннями, ви не можете знайти правильний баланс.

Злість вас нікуди не приведе, і ви це чудово знаєте. Наша вам порада – запастися терпінням і трохи почекати, поки гроза пройде і ситуація трохи заспокоїться сама собою!

Щоб подолати цю погану ділянку, вам доведеться повернутися назад і подивитися на речі під іншим кутом. Таким чином, ви могли б нарешті заспокоїти ситуацію або, принаймні, максимально!

Стрілець

Починаючи з лютого, цей час не буде таким оптимістичним для вашого знака Зодіаку. Цілком ймовірно, що незабаром у вас виникнуть конфлікти з близькими людьми, і ця ситуація може погіршитися, якщо ви не будете триматися тихо. Тим не менш, якщо ви вважаєте, що втеча від проблеми є хорошим рішенням, що ж, може статися зовсім навпаки.

Ваше єдине рішення в цьому випадку – сміливо протистояти труднощам у стосунках. Пам’ятайте, що проблема – це лише життєвий урок і досвід, який нас багато чому вчить.

Найкращий спосіб знайти спільну мову — знайти причину проблеми, взяти себе в руки і спокійно обговорити це з причетною особою. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що це просто нерозуміння з точки зору іншого. Проявіть співчуття та зосередьтеся на позитивній стороні, а не на негативній.

Водолій

Відсутність мотивації, відсутність рішучості, лінь і виснаження…

Наближення цієї зеленої комети до нашої планети, безумовно, матиме великий вплив. Ви не можете вигравати кожного разу, і ви це чудово знаєте, дорогі вихідці з Водоліїв.

Роздратування або дрібні щоденні клопоти можуть підірвати ваш моральний дух на початку лютого, але це відбувається з певною метою, тому не панікуйте надто і уникайте плутаних думок, щоб жити в мирі з собою!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page