fbpx

Згідно з кар’єрним гороскопом ці 3 знаки Зодіаку дуже добре підходять до політики: не кожному це вдається

Згідно з кар’єрним гороскопом ці 3 знаки Зодіаку дуже добре підходять до політики: не кожному це вдається

Політика – це ремесло, але не кожному це вдається. Ми подивилися на неї через гороскоп. Які три знаки зодіаку могли б добре “прижитися” в цій сфері?

Згідно з кар’єрним гороскопом, ці три знаки зодіаку, які (між іншим) досить добре підходять для політики. Це точно не для всіх!

Лев (22.8. – 23.8.)

Леви природжені лідери, і їм потрібна професія, де вони будуть кращими. Їм дуже добре вдається в політиці або на високих керівних посадах. Вони також успішні в індустрії розваг або моди. Коли справа доходить до торгівлі, їхніми предметами повинні бути дорогоцінні метали або предмети розкоші. Хорошим вибором також є маркетинг, реклама та PR. Зовсім недоречні професії, де вони не будуть в центрі уваги.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези мають почуття справедливості, а також краси. Їм подобається працювати з іншими та брати участь у далекосяжних дебатах. Професія судді чи взагалі юриста – це саме те. Вони також знаходять застосування в політиці та дипломатії, де борються за кращий світ.

Завдяки своєму вишуканому смаку вони виділяються як галеристи, арт-дилери, дизайнери чи ресторатори. Вони можуть дати відмінні поради іншим щодо своєї зовнішності, тому люди не можуть похвалити їх як візажистів або перукарів. Вони обурюються роботою, якій бракує креативності.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Козероги амбітні і люблять порядок. До всього підходять відповідально і з необхідною часткою рішучості. Їм комфортно працювати в політиці, у великій компанії або в державній адміністрації. Вони претендують на посади чиновників, банкірів, працівників страхових компаній або аудиторів.

Вони стають великими стоматологами, мануальними терапевтами або ортопедами. Вони чудові як архітектори чи конструктори. Вони терпіти не можуть професію, де немає можливості для розвитку особистості та кар’єрного росту. Їм потрібно йти вгору!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page