fbpx
Події
Жахлива знахідка: у будинку німецької пари знайшли вісім мертвих немовлят

Жахливу знахідку виявили поліцейські у будинку 45-річної мешканки німецького міста Валленфельс, що у Баварії. Правоохоронці знайшли вісім мертвих немовлят, котрі були загорнуті в рушники і заховані у сауні.

Жінку на ім’я Андреа відразу заарештували, а на суді вона заявила, що не пам’ятає, скількох дітей з народжених нею вбила, пише The Daily Mail.

Жінку зараз звинувачують за чотирма пунктами вбивства, а її 55-річному чоловікові Йогану загрожує строк за співучасть у цих жахливих злочинах.

Видання повідомляє, що у подружжя є троє дітей, які мешкають разом з ними у їх будинку, причому двоє з них – від попередніх шлюбів пари. Більше дітей вони не планували, але при цьому контрацептивами чомусь не користувалися. Тож останні десять років жінка практично постійно була вагітна.

Усіх дітей, трупи яких були знайдені поліцейськими, Андреа народила вдома. Прокурори змогли довести убивство тільки чотирьох з восьми немовлят, а от яким чином померли інші четверо малюків, вони не змогли дізнатися напевно.

Чоловіка підсудної прокурори звинувачують в егоїзмі та брехні, а також закидають йому, що він знав про ситуацію, але волів промовчати і тим самим “забрав у дітей матір”.

У Німеччині вбивство людини тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі на 15 років. За співучасть можуть дати не менше трьох років. Вирок мають оголосити через тиждень.

Читайте також: РОДИНА ВИПАДКОВО ЗРОБИЛА СІМЕЙНЕ ФОТО НА ОЗЕРІ ІЗ ЗАГИБЛОЮ СТО РОКІВ ТОМУ ДІВЧИНКОЮ (ФОТО)

Джерело.

facebook