fbpx
життєві історії
Жінка після в палаті, не знає де і як її дитя – видовище ще те. Сльози, розпач і медперсонал, який мовчить чи то спеціально, чи то дійсно не знає. До першої жінки прийшли відразу, як вона прокинулася, трохи пізніше з’ясувалося, що вона-медпрацівник. До другої зволила з’явитися аж завідуючa

У далекому 2015 році опинилася в пологовому будинку. В палаті 4 жінки. Слава Богу, у мене все обійшлося, а ось у двох діти були в важкому стані. У однієї син народився хворенький, а другій дитини не принесли, що з нею, де вона ніхто нікому не говорив.

Жінка після операції, не знає де і як її новонароджене дитя – видовище ще те. Сльози, розпач і медперсонал, який мовчить чи то спеціально, чи то дійсно не знає.

До першої жінки прийшли відразу, як вона прокинулася, трохи пізніше з’ясувалося, що вона-медпрацівник. До другої зволила з’явитися аж завідуючa. Виявилося, у її дочки хвороба і весь цей час дитина мучилась, а мати нічого не знала.

З цього моменту жінка стала тримати ситуацію на контролі: стала з’ясовувати, чому могло таке статися (вагітність протікала зразково-показово).

Тим часом, нас розселили по звичайних палатах.

Зустріла сусідку по палаті в коридорі на другий день. Молода мама розповіла, що подзвонила свекрусі-капітану поліції у відставці, та звернулася до колишніх колег. Один дзвінок зі слідчого комітету і з’ясувалося, що оперував недосвідчений інтерн. Відразу забігали-заметушилися препарат дорогий стали капати, щоб наслідки мінімалізувати, перестали виганяти з палати інтенсивної терапії.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook