fbpx
життєві історії
Жінка стала нечупарою, перестала за собою слідкувати. Мені це дуже неприємно, але ще більше це мене турбує. Вона може в гостях сидіти і в носі дулубатися! Ми одружені 10 років. У нас двоє прекрасних дітей. Вдома завжди був бардак, речі розкидані. Прибирання лише через сварку, з-під палки, як кажуть. Проллється щось на підлогу і розноситься по всій квартирі, а їй все одно. Все доводилося мені прибирати. Для неї не проблема не митися кілька днів, не чистити зуби. Не знайшлося кофти або блузи на роботу – витягне з брудної білизни, вдягла і пішла

Жінка стала нечупарою, перестала за собою слідкувати. Мені це дуже неприємно, але ще більше це мене турбує. Вона може в гостях сидіти і в носі дулубатися! Ми одружені 10 років. У нас двоє прекрасних дітей, 9 і 3 роки. З дружиною завжди були сутички через її неохайноість і лінь. Проявляється це абсолютно в усьому, стосується і дому, і особистої гігієни.

Вдома завжди був бардак, речі розкидані. Прибирання лише через сварку, з-під палки, як кажуть. Проллється щось на підлогу і розноситься по всій квартирі, а їй все одно. Все доводилося мені прибирати, проганяючи дітей, що бігали туди-сюди.

Начебто і говорили з нею багато разів, і домовлялися розділяти домашні справи, але нічого не виходило.

Дружина на диван звалюється, навіть дітей не займе чимось, не пограється з ними, не почитає. Сидіти в інтернеті – це так, годинами. Для неї не проблема не митися кілька днів, не чистити зуби. Вийшла з туалету, і, не помивши руки, береться за їжу, якщо тільки я не вкажу на ванну.

Не знайшлося кофти або блузи на роботу – витягне з брудної білизни, вдягла і пішла. Ну одягни ж ти щось інше! Так вона починає: «Та ти що, це взагалі не те, не підходить сюди».

Приїдемо з пікніка, діти всі в піску, перше бажання перед сном – помитися і помити дітей. І знову: «Уже пізно, спати треба». І сама, прямо в джинсах звалюється в ліжко! Старшу доньку я з шести років привчив до чистоти, і митися самостійно. І тепер вона постійно говорить, що мама зовсім не миється, на що від дружини летять огризання, немов від підлітка.

Був у відрядженні перед Новим роком 3 тижні, за цей час молодшу дитину дружина мила і змінювала одяг рази три! Після роботи з садка забере – і прямо в штанцях і кофтині в ліжко, а вранці, в цьому ж, в садок.

Вранці встаємо разом, але все для дітей роблю я. І молодшого одягну, і погодую. Якщо ж мене немає вдома, дружина суне дитині пляшечку з молоком – і в садок.

Батьки наші в іншій області, і мої, і її, допомагати нам не можуть, та мені і соромно таке розповідати їм, жалітися.

Ось і вчора, перед святом. Стало зрозуміло, що їй ніякого діла. Одягнув дитину меншу, приготував дітям їжу, протер столи і холодильник, розібрав брудну білизну і втік з дітьми на прогулянку, благо у відпустці.

Дружина ж весь цей час стояла на кухні в одній позі, в телефоні щось клацала, комусь дзвонила.

Радився з друзями, мені відповідають: «Радуйся, вона тебе хоча б не пиляє». І дійсно, я дуже вдячний, що вона підтримує мої інтереси, дала мені можливість закінчити навчання.

Але я дуже втомився. Мені набридло виховувати трьох дітей, бо дружина ще гірша за малу дитину! Я теж в юності був неохайним. Але пройшли роки, і я до всього привчився. Але як можна пояснити, що людині вже в 33 роки, а не 14, що вона дружина і мати, і пора б почати вести себе відповідно, а не ображатися з найменшого приводу? Я хочу зберегти свою сім’ю, бо люблю її і дітей. Але так вже не можу!

Дуже розраховую на ваші поради, бо не знаю, що мені робити, як її змінити…

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page