fbpx
гороскоп
Жінки під цими знаками Зодіаку можуть бути покинутими у вересні. Тому краще приборкати свою уяву і почати мислити здоровим глуздом, поки не пізно!

Гороскоп на вересень 2022 року не дуже прихильний до жінок під цими знаками зодіаку. Їх серце буде розбите.

Жінки під цими знаками Зодіаку можуть бути покинутими у вересні.

Любовний гороскоп на вересень 2022 року вказує на те, що незабаром жінки під цими знаками зодіаку будуть змушені відмовитися від своїх любовних фантазій. Їхні бажання не зможуть здійснитися. Тому краще приборкати свою уяву і почати мислити здоровим глуздом.

Жінок цих знаків Зодіаку зараз чекає любовне розчарування

Власникам цих двох знаків зодіаку не пощастить у коханні:

Скорпіон

Жінці-Скорпіону не варто занадто зациклюватися на тому, що сталося між нею та чоловіком під час літньої відпустки. Він не сприймає ці стосунки всерйоз, тому немає на неї планів і більше не думає про неї. Тому, якщо жінка Скорпіон почне давати йому зрозуміти, що хоче більших стосунків з ним, вона буде розчарована.

Овен

Жінка Овен весь майбутній місяць не зможе встояти перед відчуттям, що об’єкт її зітхань зустрічається з іншими жінками. Але замість того, щоб дистанціюватися, вона почне “закривати очі” на публіці. Вона може бути радісною для показу і на кожному кроці вдавати, що не втратила впевненості в собі. В кінці місяця вона зрозуміє, що їй більше не потрібно грати цю роль, тому що потенційна друга половинка вже давно зайнята спостереженням за кимось іншим і зовсім не цікавиться нею.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page