fbpx
гороскоп
Жінки під цими знаками Зодіаку можуть втратити гроші прямо зараз. Їм варто уникати необдуманих покупок

Жінки під цими знаками Зодіаку можуть втратити гроші прямо зараз. Їм варто уникати необдуманих покупок

Місячний гороскоп на січень 2023 року містить попередження для жінок цих 3 знаків Зодіаку. Завдяки Венері у Водолії вони можуть купити багато одягу, який ніколи не одягнуть.

Гороскоп на цей місяць вказує на те, що поки варто утриматися від покупок. Тепер наш вибір буде не дуже точним, і ми можемо не повернути витрачені гроші. Особливо жінкам-Терезам, Близнюкам і Дівам не варто ходити в магазин одягу. Прийшовши додому, у них швидко пропаде гарний настрій.

Як свідчить гороскоп на січень 2023 року, у другій половині місяця багатьом жінкам захочеться покращити настрій шопінгом. Вони почнуть думати про майбутню весну і стежити за модними тенденціями майбутнього часу. Може виявитися, що замінити вміст гардеробу вони вирішать задовго до настання березня.

На думку астрологів, це не дуже добра ідея. Планета Венера, яка сильно впливає на наше почуття естетики, зараз у Водолії – і це змушує наші смаки починати змінюватися. Людям під цими знаками зодіаку подобається оригінальний одяг. Вони часто викликають суперечки своїм одягом і шокують друзів химерними стилізаціями.

Завдяки Венері у Водолії, відвідавши магазин одягу, ми можемо раптом виявити, що нам подобаються яскраві кольори або візерунки, які нам ніколи не подобалися раніше. Повернувшись додому, ми зрозуміємо, що придбали одяг не в тому стилі, який вибираємо щодня.

Гороскоп на 2023 рік вказує, що найкращим часом для створення весняних стилізацій буде лютий. Тоді Венера перебуватиме в знаку Риб, що допоможе нам інтуїтивно відчути, які модні тенденції нам найбільше підходять. Представники деяких знаків зодіаку, однак, можуть у найближчі дні урватись терпіння і відправитися за покупками.

Терези

Тепер Терези можуть зробити величезну помилку. Під впливом закоханості в певного чоловіка вона буде купувати багато одягу, який у неї асоціюється зі стилем потенційного обранця. Майже всі свої заощадження залишить у бутіку. Знайомство закінчиться швидко, від чого у неї буде поганий настрій щоразу, коли вона відкриватиме гардероб.

Діва

Найкраще зодіакальна Діва почувається в стриманих кольорах, а крім того, вона майстер “базового” стилю. Ніхто не зможе так ідеально поєднати базові елементи гардеробу. Модне божевілля, виразні візерунки, привабливі написи – це не для неї. Проте найближчим часом вона може купити цілу купу подібного одягу. Вона ніколи їх не одягне, хоча витратить на них запаморочливу суму.

Близнюки

Жінка – Близнюк може прийти до висновку, що пора оновити гардероб. Імпульсно вона буде купувати багато одягу одного кольору, тому що раптом почне думати, що він їй дуже пасує. Невдовзі після цього вона прийде до протилежного висновку — він їй сподобався лише на кілька днів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page