fbpx
гороскоп
Жінки під цими знаками Зодіаку не дуже хороші матері. Життям своїх дітей вони зовсім не цікавляться

Жінки під цими знаками Зодіаку не дуже хороші матері. Життям своїх дітей вони зовсім не цікавляться

Матері під цими знаками зодіаку ставлять свій добробут на перше місце. Вони хочуть, щоб їхні вимоги щодо дітей були задоволені, але рідко замислюються над тим, як їм відплатити.

Матері, які мають ці знаки зодіаку, намагаються стежити за зовнішністю, але не дуже цікавляться життям своїх дітей. Вони, як правило, більше зосереджуються на собі, ніж на своїх потребах. Часто вони навіть не знають, що відчуває чи думає їхній син чи донька.

Терези

Зодіакальні Терези не можуть впоратися з роллю матері, тому що вона прагне створити образ ідеальної сім’ї. Щоразу, коли їй доводиться зіткнутися з проблемою, вона тікає від неї і намагається діяти так, ніби це не має значення. Вона із задоволенням розповідає друзям, що у неї чудові стосунки з дітьми, але насправді майже не розмовляє з ними.

Діва

Діва – сувора і вимоглива мати. Вона прохолодно ставиться до своїх дітей і використовує здоровий глузд. Вона не хоче бути занадто емоційною з ними, тому що боїться, що тоді вони перестануть слухати її вказівки і почнуть проявляти неповагу. До пізнього віку вона не усвідомлювала, що відчуває себе відкинутою.

Лев

Левиця точно не з тих жінок, які присвячують все своє життя дітям. Навпаки, коли вона вирішує створити сім’ю, то жодним чином не відмовляється від своїх захоплень та інтересів. Її діти часто відчувають, що вони лише доповнення до її повсякденного життя.

Фото ілюстративне