fbpx
гороскоп
Жінки під цими знаками Зодіаку вважаються холодними в “дорослих справах”. Їм бракує вогню: чоловіки сприймають їх як замкнутих і надмірно відсторонених!, – астрологи

Жінки під цими знаками Зодіаку вважаються холодними в “дорослих справах”. Їм бракує вогню: чоловіки сприймають їх як замкнутих і надмірно відсторонених!, – астрологи

Жінки цих знаків зодіаку не вважаються найкращими партнерками в дорослих справах. Чоловіки сприймають їх як прохолодних і відсторонених.

У жінок під цими знаками зодіаку часто виникають проблеми з “цим”. Їм важко реагувати на потреби партнера, тому що вони не схильні до чогось нового. Це може призвести до конфліктів з коханим.

Чоловіки сприймають їх як замкнутих і надмірно відсторонених. Їхні стосунки часто закінчуються через те, що стосункам не хватає вогню.

Водолій, Близнюки, Діва – саме ці знаки Зодіаку потрапили до цього списку!

Водолій

Закохана жінка – Водолій насамперед шукає інтелектуального розуміння. Деякі представники цього знаку навіть вважають, що “дорослі справи” їм потрібні. Їх більше цікавлять розмови та спільне дослідження таємниць всесвіту. Коли партнер вимагає більшого, вони часто відмовляють йому.

Близнюки

Жінка – Близнюк рідко втягується емоційно у стосунки, які вона розвиває. До власних почуттів ставиться дистанційно – її цікавить насамперед добре провести час у компанії партнера. Такі відносини, зазвичай, не довго “втримуються”

Діви

Зодіакальна Діва зарозуміла і сором’язлива. Астрологи іноді називають її вічною дівою. Вона часто соромиться саму себе. Жінка-Діва часто відчуває стрес, тому що не знає, як догодити коханій людині. Вона навіть не замислюється про власні переживання. Якщо партнера це влаштовує, то все буде ок!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page