fbpx
гороскоп
Жінки цих знаків зодіаку не дуже подобаються чоловікам. Своєю поведінкою вони просто їх відштовхують: декілька порад астрологів, які врятують ситуацію

Жінки цих знаків зодіаку не дуже подобаються чоловікам. Своєю поведінкою вони просто їх відштовхують: декілька порад астрологів, які врятують ситуацію.

Жінки цих знаків зодіаку викликають у чоловіків невдоволення своєю поведінкою. Їх характер протилежну стать зовсім не влаштовує.

Власниці цих знаків зодіаку не справляють хорошого враження на сильну половину людства. Вони поводяться так, що чоловіки сумніваються, чи хочуть вони більш близьких стосунків.

У жінок під цими знаками зодіаку складний характер

Водолій

Жінка – Водолій від природи холодна і неприступна. Вона може поводитися з чоловіками зарозуміло, перебільшуючи власну незалежність. Вона часто повчає своїх потенційних партнерів, а також висуває до них вимоги. Багато з них вважають це марним.

Рак

Жінка – Рак любить звертатися до чоловічого інстинкту турботи. З цією метою вона на кожному кроці звертає увагу на свої потреби. Їй потрібне дбайливе ставлення, і вона робить вигляд, що сама нічого не може зробити. Чоловіки вважають це маніпуляцією.

Овен

Жінка Овен постійно намагається привернути увагу. Чоловікам вона швидко набридає, тому що вона кричить і злиться на все. Крім того, вона любить суперечки, що просто втомлює багатьох представників чоловічої статі. Вони воліли б мати партнера, з яким вони могли б відпочити та розслабитися, а не залишатися завжди “на чику”.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua