fbpx
гороскоп
Жінки з цими знаками Зодіаку знають собі ціну. За будь-кого вони заміж не вийдуть. У них досить високі вимоги. Потрібно реально постаратися і працювати, щоб знайти спосіб проникнути в їхнє серце!

Жінки з цими знаками Зодіаку знають собі ціну. За будь-кого вони заміж не вийдуть. У них досить високі вимоги. Потрібно реально постаратися і працювати, щоб знайти спосіб проникнути в їхнє серце!

П’ять найбільш важкодоступних жінок за знаком зодіаку.

Овен

Важка природа зодіаку Овен нікому не подобається. Жінки цього знаку зодіаку дуже вибагливі і примхливі. Вони багато вимагають від інших, при цьому завжди застосовуючи до себе знижений тариф. Вони розраховують, що їх час від часу будуть носити на руках в обмін на ще один ласкавий погляд.

Вони часто поводяться як діти. Вони, як правило, дуже незрілі і ніколи не переростають у стосунки.

Близнюки

З одного боку, дами цього знаку зодіаку надзвичайно соціальні, вони прагнуть завести нових друзів, люблять спілкуватися з людьми і не бояться їх. З іншого боку, як правило, вони не надто втягуються і не закохуються.

Вони характеризуються високою мінливістю. Раз вони тут, то десь ще. Їм важко довго знаходитись на одному місці. З цієї причини вони найкраще почуваються як самотні. Випадкові романи – категоричне ні. Однак для Близнюків прийняти рішення про постійні стосунки з кимось і наполягати на цьому – вони повинні бути по-справжньому унікальною людиною, яка зможе їх зацікавити.

Лев

Сильна, смілива та амбіційна дама зі знаку Лева – справжній виклик. На початку багатьох чоловіків стримує аура успішної жінки, яка їх оточує, яка не боїться боротися і завжди отримує те, що хоче.

Привернути увагу такої жінки непросто. Ви повинні справді довести, що вона для вас цінна. І від цього моменту до можливих стосунків ще довгий шлях. Лев не втрачає часу на дурниці та швидкоплинні романи. Він воліє зосередитись на собі, своїй кар’єрі або своїх близьких. Мало хто з них отримує шанс.

Діва

Вона дуже вимоглива і надзвичайно чуйна. З раннього дитинства у неї є план свого життя, який вона реалізує поетапно. Вона не шукає ідеального, бо має важливіші справи. Однак вона не буде зав’язуватися з кимось, хто не схожий на цей ідеал. Вона знає, чого хоче, і не задоволена “напівфабрикатами”.

Водолій

Люди цього знаку зодіаку – індивідуалісти, які живуть у своєму власному світі. Вони часто одиночки і не можуть пристосуватися до правил, що панують у суспільстві. Перш за все, вони цінують свободу і пишаються тим, що відрізняються. Імовірність того, що Водолій сам відмовиться від улюбленого життя, невелика.

Жінки цього знаку зодіаку добре знають, що стосунки означають компроміси, необхідність приймати рішення разом, пристосовуватися до іншої людини. Для зодіакального Водолія це звучить як найгірший кошмар.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page