fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 23 по 29 січня 2023 року: поради, зібрані в нашому гороскопі, допоможуть кожній жінці не упустити удачу і налагодити свої справи

Жіночий гороскоп на тиждень з 23 по 29 січня 2023 року: поради, зібрані в нашому гороскопі, допоможуть кожній жінці не упустити удачу і налагодити свої справи

За словами астрологів, кінець січня сприятливий для підвищення активності та нових результатів. Поради, зібрані в нашому гороскопі, допоможуть кожній жінці не упустити удачу і налагодити свої справи.

Жінка Овен

Тиждень з 23 по 29 січня – чудовий час для того, щоб налагодити життя та реалізувати амбітні плани. Енергія Овнів буде кипіти, але надихатимуться здебільшого новими можливостями, які з’являться буквально нізвідки наприкінці тижня.

Астрологи радять усім жінкам цього знака діяти і вірити в себе: це відкриє перед ними всі двері. Цілком можливо, що за запаморочливими успіхами стоять заздрісниці. Це означає, що Овен повинен захищатися від психологічних та енергетичних атак.

Жінка Телець

У такий неймовірно сприятливий період жінки Тельці дуже часто бачать бачення. Телець може дізнатися багато важливої ​​інформації про себе і своє життя.

Якщо останнім часом виник якийсь внутрішній дисонанс і сумнів, він повинен зникнути між 23 і 29 числами. Не варто боятися приймати важливі рішення. Також астрологи радять прекрасним Тельцям покладатися на себе і прислухатися до свого шостого почуття. Так буде краще.

Жінки Близнюки

Немає жодного способу, яким ці жінки повинні бути з людьми, які намагаються ними маніпулювати. Це дозволяє їм уникнути вичерпання енергії. Здоровий егоїзм виявляється запорукою успіху в останній тиждень січня.

Щоб залучити більше удачі в такий важливий період, експерти рекомендують бути обережними жінкам-Близнюкам.

Найпозитивнішим днем ​​для цих жінок, як і для всіх інших, є 27 січня. Це день зміцнення Венери. Наприкінці тижня можна сміливо братися за найскладніші життєві справи.

Жінка Рак

Період з 23 по 29 січня відмінно підходить для пошуку нових захоплень і кардинальних змін у способі життя: можна робити ремонт вдома, шукати нову роботу, знайомитися з новими людьми, зустрічатися, закохуватися. Раки повинні використовувати свій внутрішній потенціал.

Реалізація планів пройде успішніше звичайного. Відсутність ретроградних планет допомагає нам почуватися сильними, мотивованими та впевненими. 27 січня буде найсильнішим днем ​​у році, тому потрібно діяти. Прекрасні Раки зможуть перемогти в будь-якому починанні.

Жінка Лев

Жінки-Леви повинні навчитися слухати себе, щоб досягти запаморочливого успіху. Жінкам цього знаку слід бути дуже обережними при контакті з незнайомими людьми. Вони можуть збити їх зі шляху.

Астрологи радять жінкам-Левам не довіряти незнайомцям важливі таємниці, а також взагалі не довіряти тим, хто їх раніше обманював. На цьому тижні також не бажано виносити свої плани та цілі на широкий загал. Бажано покладатися тільки на власні сили, слухати тільки себе і діяти за бажанням серця.

Жінка Діва

Жінки-Діви, ймовірно, хочуть знайти чоловіка своєї мрії або просто хочуть привернути увагу якомога більшої кількості чоловіків. Це буде нелегко, але зірки їм у цьому допоможуть. У той же час Уран, наприклад, створює багато приємних сюрпризів і непередбачуваних, але позитивних подій.

Варто зробити ритуал краси, щоб отримати більше впевненості в собі. Також астрологи рекомендують займатися спортом, дотримуватися дієти та доглядати за собою. Тиждень ідеальний для ділових поїздок і початку нової справи.

Жінка Терези

Жінкам, народженим під цим знаком, астрологи радять звернути увагу на стан своєї енергетики. Цей період буде дуже сприятливим, тому вам знадобляться всі ваші внутрішні ресурси, щоб змінити своє життя на краще. Так, є ймовірність того, що злісні і заздрісні жінки активізуються.

Не покладайтеся на неперевірену інформацію, чутки та чутки з ненадійних джерел. Ще один важливий момент – усунення причин неконтрольованого споживання енергії. Терезам знадобиться вся енергія, яку вони отримують через Венеру та інші планети.

Жінка Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам планети допомагають позбутися токсичних прихильностей. В результаті свідомість цих жінок прояснюється. Це допоможе вам приймати продумані рішення. Ми легко можемо спланувати щось важливе. Усі сім днів чудово підходять для особистого та професійного розвитку.

Не розраховуйте на допомогу інших, тому що інші просто не встигають вас підтримати. Це означає, що успіх цього тижня безпосередньо залежить від цілеспрямованості жінок-Скорпіонів.

Жінка-Стрілець

Щасливе розташування планет допомагає жінкам цього знака запрограмувати удачу. Це не матиме негативного ефекту, але інші люди можуть змусити жінок-Дів сумніватися в собі. Вам доведеться швидко реагувати і приймати правильні рішення, керуючись інтуїцією.

Правильний настрій допомагає нам виходити переможцями з будь-якої ситуації і не втрачати впевненості в собі. Стрільцям можна і навіть потрібно займатися спортом або, принаймні, більше тренуватися. На цих дам чекає приємний і продуктивний тиждень, насичений динамікою і яскравими подіями.

Жінка Козоріг

Незважаючи на те, що на цьому тижні є ризик зіткнутися з труднощами в різних сферах, не варто підтягуватися, адже в ці сім днів можуть відбутися важливі зміни на краще. Планети і зірки допомагають прекрасним Козерогам знайти своє справжнє призначення і стати більш щасливими.

Це може бути дуже стабільний тиждень для вашого емоційного благополуччя. Козерогам важко вийти з себе. Цього тижня на порядку денному енергооновлення. Період без ретроградних планет несе з собою відчуття успіху у всіх сферах. Цим слід скористатися.

Жінка Водолій

Водоліям, представницям прекрасної статі, слід уважно ставитися до свого здоров’я. Можна змінити свій раціон, можна займатися спортом, важливо продовжувати рухатися до мрії, навіть якщо вона здається недосяжною.

Венера та інші планети допомагають Водоліям знайти удачу та силу волі. Понеділок і п’ятниця – найбільш вдалі дні для представниць цього знака. Окремої уваги заслуговує фінансова сторона життя. Якщо жінки цього знака зодіаку давно мріяли збільшити свій дохід, то зараз саме час проявити ініціативу.

Жінка Риби

Жінки цього знака можуть тонко вплинути на будь-яку ситуацію і людину – без звинувачень і зайвих докорів. Якщо раптом життя довго не налагоджується, то на цьому тижні все може змінитися на краще.

Раніше експерти розповіли, що робити в таких випадках. На цьому тижні жінки-Риби можуть досягти всього, що захочуть, але тільки якщо будуть діяти трохи обережно. Правильно складений план дій допоможе досягти успіху в справах і не упустити нічого важливого.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page