fbpx

Жінок під цими знаками Зодіаку зараз чекає сюрприз у коханні: хтось зізнається у своїх почуттях

Жінок під цими знаками Зодіаку зараз чекає сюрприз у коханні: хтось зізнається у своїх почуттях

Любовний гороскоп на січень деяким знакам зодіаку обіцяє приємні сюрпризи. Поки інші будуть хвилюватися через ретроградний Меркурій, інші відчуватимуть підтримку Венери. Особливо це стосується жінок цих 3 знаків Зодіаку.

Зараз багато пар вирішать розлучитися через ретроградний Меркурій. Закохані, які давно відчували один одного, раптом відчують, що почали віддалятися. Астрологи не приховують, що січень 2023 року не сприятливий для кохання. Однак Венера у  Водолії для деяких є підтримуючим транзитом – саме зараз вони можуть ризикнути в любовних справах.

Любовний гороскоп на січень 2023 року. Венера у Водолії

Венера у Водолії – це вимогливий час для стосунків. Коли планета кохання знаходиться в сузір’ї одного з найбільших індивідуалістів і одинаків у Зодіаку, важко встановити тісні зв’язки з іншими. Водолій також є бунтарем – коли він починає впливати на наші стосунки, він може сприяти конфлікту. Кожен хоче добитися свого і показати, що нікому не дозволить контролювати своє життя.

Однак варто пам’ятати про інші особливості Водолія, які зараз почнуть проявлятися в нашій поведінці. Цей знак зодіаку ніколи не втрачає віри в справжнє кохання, а також може спонтанно набратися сміливості та розповісти комусь те, про що насправді мріє. Астрологи кажуть, що Терезів, Дів і Риб очікує щось подібне найближчим часом. Чоловіки здивують їх зізнанням, яке може привести до щасливих стосунків.

Жінок під цими знаками зодіаку зараз чекає сюрприз у коханні. Хтось зізнається у своїх почуттях

Власниці цих знаків зодіаку незабаром почнуть притягувати чоловіків, як магніт:

Терези

Зодіакальні Терези інстинктивно відчують, що в найближчі дні вона повинна віддати ініціативу партнеру своєї мрії. Він буде терпляче чекати, навіть якщо довго з нею не розмовлятиме. Вона не втратить впевненості в собі, а натомість розвине свої чари та почне досягати успіху на роботі. Це змусить його захопитися нею. Він вирішує запросити її на побачення, щоб поговорити про їхнє спільне майбутнє.

Діва

На цьому тижні Діва може отримати повідомлення від одного зі своїх колишніх шанувальників. Коли він пропонує їй зустрітися, вона повинна погодитися. Це буде надзвичайно приємно. Залицяльник швидко запросить її на інше побачення, а в другій половині січня почне фантазувати про стосунки.

Риби

Жінка-Риби тепер почуватиметься надзвичайно привабливою. Вона стане красивішою, а чоловіки будуть звертати на неї увагу чи не на кожному кроці. Серед них знайдеться той, хто захоче з нею ближче познайомитися. Всього за кілька тижнів він вирішить, що закоханий у неї до вух.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page