fbpx
гороскоп
Жовтень-2022 приготував цим знакам Зодіаку скриньку з коштовностями! Готуйте і підставляйте капелюхи – в них посипеться грошовий дощ! 4 знаки зодіаку чекають в другий місяць осені-2022 грошові надходження, неочікувані прибутки, спадки і підвищення по службі

Жовтень-2022 приготував цим знакам Зодіаку скриньку з коштовностями! Готуйте і підставляйте капелюхи – в них посипеться грошовий дощ!

Астрологи назвали 4 знаки зодіаку, на яких чекають в другий місяць осені-2022 грошові надходження, неочікувані прибутки, спадки і підвищення по службі. Хто ж ці везунчики, обранці Всесвіту?

Вже 3 жовтня Меркурій позбавиться ретроградності, що відчинить фінансові двері перед усіма Знаками Зодіаку без винятку. Проте, експерти виділяють кілька знаків, яким везтиме більше за інших.

Близнюки

Для Близнюків Меркурій є однією з найважливіших планет. Це буде дуже гарний місяць для того, щоб змінити напрямок свого руху. Ти можеш спробувати себе у чомусь новому. Астрологи радять не боятися зміни обстановки.

Можна вирушати у відрядження, спілкуватися з іноземними колегами, набиратися нового досвіду. Для цього зовсім не обов’язково читати книги чи ходити на курси підвищення професійної майстерності. Достатньо просто уважно слухати поради мудріших людей, які навколо тебе!

Близнюки з великою ймовірністю у жовтні вийдуть на лідируючі позиції у всіх напрямках. Вони зможуть більше заробити і розумніше та ефективно витратити свої кошти.

На вас чекає службове підвищення.

Діва

Дівам сильний Меркурій дасть потужне зелене світло для саморозвитку. Ця планета суттєво покращить пам’ять і внутрішні здібності представників даного Знаку, прискорить прийняття важливих рішень та дасть тобі можливість більш креативно підходити до вирішення звичних завдань.

Жовтень для Дів стане знаковим та найважливішим місяцем осені у фінансовому плані.

Діви зможуть знайти спосіб чудово вкласти свої кошти, щоб не втратити їх у майбутньому. Астрологи зазначають, що у жовтні представникам даного Знаку можна сміливо робити дорогі придбання.

А ще саме у жовтрі ви зможете нарешті здійснити велику мрію – перетворити свої творчі здібності на щедре джерело постійного доходу!

Очікуйте спадок.

Терези

Терези отримають певну підтримку від Меркурія, але їх головний покровитель в особі Венери теж досить сильний.

Терези зможуть стати продуктивнішими абсолютно в будь-якій робочій сфері. Підвищення доходів чекає на тих, хто постійно перебуває за кермом, або працює фізично. Великі успіхи і рекорди чекають спортсменів і працівників інтелектуальної сфери.

Прибуток чекає моделей, дизайнерів, стилістів і інших представників цієї сфери. Усі, хто має справу з красою, отримають потужний заряд мотивації та натхнення, що неминуче виллється у підвищення доходів.

Козеріг

Для Козерогів Венера і Меркурій не є найкращими помічниками, але вплив цих двох планет вкрай суттєвий і сприятливий. Саме тому астрологи також внесли до списку фінансових щасливчиків і Козерогів теж.

Народжені під впливом Козерога люди вийдуть новий рівень продуктивності. Це буде напрочуд сприятливий місяць для нових починань! Чим би ти не зайнявся – все вийде якнайкраще!

Козерогам варто спробувати себе у чомусь новому. Нічні світила покращать твою інтуїцію, тому час прийняття важливих рішень помітно скоротиться. Це буде ідеальний час для зміни життєвого курсу!

Якщо це давно у ваших планах – сміливо міняйте саме у жовтні місце роботи або проживання.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page