fbpx
гороскоп
Жовтень-2022 принесе лиш суцільні розчарування і халепи: як же не пощастило цим чотирьом знакам зодіаку, вас чекає найгірший місяць. На щастя, астрологи знають вихід, все вийде поправити. На горизонті постануть старі кохані та давні друзі – будьте обережні, це не несе нічого хорошого, їм щось від вас треба

Жовтень-2022 принесе лиш суцільні розчарування і халепи: як же не пощастило цим чотирьом знакам зодіаку, вас чекає найгірший місяць. Прикро, звичайно, чути такі прогнози, але на щастя, астрологи знають вихід і дають слушні поради.

Місяць жовтень, згідно з прогнозами експертів, обіцяє бути напруженим для кількох знаків зодіаку. Можливі непорозуміння у взаєминах, відчай, прийняття неправильних рішень, труднощі на роботі і фінансові негаразди.

Та все вийде поправити, якщо бути готовим.

Овен

Овнам подобається невеликий хаос. Ти маєш здатність не тільки протистояти обставинам, а й маневрувати ними на свою користь – і це стане в пригоді.

Жовтень несе вам напругу у стосунках з оточуючими. Негативна енергія вплине на ваші романтичні стосунки, дружбу і навіть взаємини з колегами по роботі.

Другий місяць осені буде сповнений непорозуміннями, проте отримаєш шанс вирішити проблеми, які тривалий час залишалися невирішеними.

Якщо ви мали конфлікт з кимось протягом багатьох років, дуже ймовірно прийти до розуміння і пробачити, або рухатися далі.

У жовтні на горизонті постануть старі кохані та давні друзі – будьте обережні, це не несе нічого хорошого, їм щось від вас треба.

Близнюки

У жовтні-2022 Близнюки будуть набагато чутливішими, ніж зазвичай. Вас потягне повернутися до свого рідного міста, побачитися і возз’єднатися з близькими родичами. Проте це не дасть очікуваних результатів і позитивних емоцій. Ви просто зрозумієте, що дім – це не те місце, звідки ви родом, а те, де ви хочете бути, де вам добре зараз.

Творче натхнення вас покине, Але не докоряйте собі, якщо у вас немає настрою створювати наступний шедевр – цей період мине і твій потенціал відродиться.

Будьте обережні з захопленнями і тими, кого впускаєте у своє серце: це виявиться ненадійна людина, яка не подарує вам нічого, крім негативу й проблем.

Терези

У жовтні вас супроводжуватимуть дивні сни й підвищений рівень інтуїції. Навалиться втома, станете більш чутливими до оточення. Астрологи радять тобі уникати негативної енергії та токсичних людей, наскільки це можливо.

У жовтні вам здасться, що ви не знаєте, хто ви є, і не впевнені, ким ви стаєте. куди рухаєтеся.

Щоб відчути себе краще, згадайте, ким ви були раніше, це допоможе зрозуміти свій життєвий шлях на глибшому рівні.

Про впевненість забудете до кінця жовтня. А потім все виправиться, вас зцілить кохання.

Риби

Жовтень-2022 для вас сповнений важливих моментів та самопізнання. А одночасно – самоїдства і випробувань.

Використайте цей період, щоб примиритися зі своїм минулим і утриматися від різких суджень про себе. Ніхто не чекає від вас досконалості, але варто залишатися самим собою.

У жовтні навколо вас зосередиться багато брехні.

У взаєминах з людьми відчуватиметься напруга, вона зростатиме ближче до кінця місяця, а потім спаде.

Реальність, з якою зустрінетеся у жовтні, яка буде не такою, яку ви очікували і якою вона вам здавалася, томк неминучі розчарування.

Єдина тобі дієва порада від астрологів на цей період – будь чесним та щирим сам із собою.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.