fbpx

Жовтень, для цих знаків, буде місяцем неймовірного щастя. Такого везіння і радісних моментів ви чекали давно. Щоб не упустити удачу за хвоста, вам варто скористатися підказками Всесвіту!

Жовтень, для цих знаків, буде місяцем неймовірного щастя. Такого везіння і радісних моментів ви чекали давно. Щоб не упустити удачу за хвоста, вам варто скористатися підказками Всесвіту!

Хто отримає обручку на пальчик, хто звістку про поповнення в сім’ї, а хто взагалі, “надумає” сходити з коханням всього свого життя під вінець.

Словом, щастя буде поруч! Ловіть момент!

В обійми Всесвіту потрапили такі знаки Зодіаку, як: Телець, Близнюки, Козеріг, Водолій

Телець

Уродженці цього знаку наприкінці місяця можуть зустріти людину, яка буквально переверне їхнє життя. Тельці відсунуть на другий план роботу й усі справи заради кохання і сміливо будуватимуть плани на майбутнє. Вони можуть зважитися навіть на переїзд до іншого міста.

Близнюки

Близнюки можуть знайти кохання як на бурхливій вечірці, так і на діловій зустрічі. Може, спочатку вони й не нададуть значення знайомству, але незабаром зрозуміють, що це саме їхня людина. На уродженців знаку чекає багато позитивних емоцій та вражень – життя заграє новими барвами.

Козеріг

Козероги, які самотні, знайдуть любов, а ті, хто в парі, можуть зважитися на укладення шлюбу чи замисляться про поповнення в сім’ї. Зірки обіцяють їм велике щастя та зміни – ймовірно, їм доведеться змінити місце проживання та зайнятися облаштуванням побуту з нуля. Втім, це завдання принесе їм ще й велике задоволення.

Водолій

Всесвіт подарує Водоліям шанс знайти кохання, але їм важливо не упустити цей випадок за повсякденними турботами. Особливим для уродженців знаку може стати початок місяця, а вже наприкінці жовтня Водолії можуть зважитися на шлюб – рішення багатьом видасться поспішним, але пара буде щасливою – зірки на їхньому боці.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page