fbpx
життєві історії
Жила я й раділа, насолоджувалася життям. Все добре, шлюб в мене вдалий, дитина, дстаток маємо. Чого ще хотіти? А тут виявилося, що колишня дружина чоловіка має право на нашу нову квартиру. Тепер я спати спокійно не можу. Але останньою краплею стала моя мама

Ми більше семи років живемо з чоловіком, у нас є спільна дитина п’яти років. Чоловік любить возитися з сином, бере з собою в гараж, про мене теж не забуває, квіти без приводу дарує, романічні побачення в ресторанах влаштовує, висловлює ніжних почуттях.

Раніше знімали квартиру, платив чоловік. А недавно взяли іпотеку на нього ж, але платимо разом, і мої батьки допомагають. Живемо нормально, дружна сім’я, де всі один одного люблять і поважають. Я хороша господиня, сама люблю затишок, чистоту і аромат домашніх пирогів.

Працюю неповний день, але грошей нам вистачає. Син підросте, можна буде подумати і про більшу зайнятість. Я сама модельєр і швачка, працюю в салоні, але буває багато приватних замовлень. Чоловік добре заробляє, розкоші немає, але якщо є мета (річ купити або на відпочинок накопичити) – то все реально.

Жила і раділа: шлюб вдалий, вийшла заміж пізно, але всім кажу, що чекала саме такого, як мій чоловік. У нього це другий шлюб, в колишній сім’ї теж є дитина-підліток. Чоловік добре спілкується з дочкою, але без фанатизму. Допомагає матеріально, підтримує зв’язок з батьками першої дружини, бо дівчинка живе з ними.

Що там у них сталося, де його перша дружина живе, я не цікавилася. Цікаво, звичайно, але за це невтручання в особисте життя чоловік мене дуже цінує. Він розповів про першу сім’ю рівно стільки, скільки вважав за потрібне.

Я не крала його з родини, він був вільним і жив сам, коли ми познайомилися.

Але мене все більше непокоїть те, що він до сих пір в офіційному шлюбі з тією жінкою. На дружні жарти в компаніях, чому ми не одружуємося, «затиснули» весілля, ми навчилися відбиватися. Нам і так добре, а штамп в паспорті – це лише формальність. Подруги-колеги з салону кожен день наводять приклади з життя ошуканих цивільних дружин, яких і дружинами-то назвати не можна. Переконую себе, що вони заздрять, і ці страшилки не про нас.

Але останньою краплею стала моя мама, вірніше, її вимога поставити чоловікові ультиматум – одружуємося чи ні?

Їй здається дуже дивним факт наявності штампа в паспорті мого чоловіка з чужою жінкою. З одного боку, у неї всі права, а у мене тільки обов’язки. Що це за шлюб утрьох? А згідно із законом навіть на нашу нову квартиру у неї є всі права. Вона законна дружина людини, на яку оформлено наше житло.

Я довіряю чоловікові, і ця розмова йому буде неприємна. Не знаю, що робити, а раптом мама права?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, bigbighome.org

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook