fbpx
життєві історії
Життя Марини перекинулася з ніг на голову після того, як її коханий чоловік вирішив піти з сім’ї. Він втомився від сім’ї і всієї цієї суєти, хочеться спокою і тиші

Життя Марини перекинулася з ніг на голову після того, як її коханий чоловік Валєра вирішив піти з сім’ї.

Звичайно, це не було такою вже прям несподіванкою, конфлікти в родині були давно, але Марина не припускала, що Валера зважитися на розлучення.

Пішов він в нікуди, романів на стороні у нього не було. Просто зібрав речі і пішов на знімну квартиру, залишивши дружину і дочку.

У порядності йому, звичайно, не відмовиш. Від аліментів не відхрещувався, до того ж допомагав. Але, каже, втомився від сім’ї і всієї цієї суєти, хочеться спокою і тиші.

Марина навряд чи зізнається, але сама вона завжди була тим ще Електровіникои. Винести її в режимі 24/7 не кожен зможе. Ось Валера не зміг, і через 8 років шлюбу подав на розлучення. Було це три роки тому.

Марина довго не могла прийти до тями після неї пішов чоловік, пішла з головою в роботу, навіть донькою толком не могла займатися – допомагала бабуся. Потім начебто почала розуміти, що життя триває, не все так погано, дочка росте і радує, і це головне.

Десь рік тому у Марини з’явився новий бойфренд – колега по роботі. Він до них тоді тільки влаштувався.

Відразу помітив Марину, дізнався у інших колег, що вона вільна. Те, що Марина в розлученні і ростить дитину, нового залицяльника не бентежило. Марина з радістю поринула в відносини, відчула, нарешті, себе знову щасливою.

І ось через сім місяців їх відносин на горизонті спливає колишній чоловік Валєра. Він якимось дивним чином дізнався, що у Марини серйозні відносини, і вирішив раптом все повернути «як було». Мовляв, був неправий, зробив дурницю, давай знову будемо разом.

Марина, звичайно, очманіла від такої заяви. То він хоче тиші і спокою, то раптом «давай будемо разом». А у неї з новим бойфрендом і справді все серйозно, вже й про весілля почали подумувати. А тут колишній – з’явився, що не запорошився.

Загалом, почав Валєра доставати Марину дзвінками і повідомленнями, благає пробачити його і прийняти назад.

Але Марині вже не треба, вже «перегоріла». Вона щаслива з іншим чоловіком і «як було» не хоче.

Подруги її переконують повернутися, кажуть, що доньці краще з рідним татом рости, а не з вітчимом. З одного боку, з рідним татом краще, а з іншого, не приведи Боже, цей рідний тато знову помчить вдалину, виблискуючи п’ятами. І Марина залишиться біля розбитого корита.

Вал6ра, її колишній, поводиться як собака на сіні. Дружина йому, нібито, не потрібна, але як з’явився новий кандидат на його місце, то відразу ж захотів назад в сім’ю.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page