fbpx

Життя цих 3 знаків Зодіаку кардинально зміниться: на щастя, з Венерою у Водолії, Юпітером у Овні та Плутоном у Козерозі радість життя нарешті повертається! Ці космічні рухи об’єднуються, щоб встановити зв’язок, змішуючи радість і щастя

Життя цих 3 знаків Зодіаку кардинально зміниться: на щастя, з Венерою у Водолії, Юпітером у Овні та Плутоном у Козерозі радість життя нарешті повертається! Ці космічні рухи об’єднуються, щоб встановити зв’язок, змішуючи радість і щастя

Через повний місяць у Раку минулого тижня хаос панував у нічному небі, а також на Землі. На щастя, з Венерою у Водолії, Юпітером у Овні та Плутоном у Козерозі радість життя нарешті повертається! Ці космічні рухи об’єднуються, щоб встановити зв’язок, змішуючи радість і щастя. Беззаперечний стимул для 3 знаків зодіаку! На порядку денному наступних кількох днів: глибока трансформація та еволюція.

Деякі місцеві жителі серед вас не будуть нудьгувати в січні. Незабаром у щасливчиків нарешті з’явиться можливість втілити свої мрії в життя.

Життя яких 3 знаків зодіаку скоро зміниться на 180 градусів?

Юпітер у знаку Овна до 16 травня 2023 року, зірка грошей, удачі та експансії, запрошує вас оновитися, приносячи надлишок динамічної енергії.

Венера у Водолії, зі свого боку, віє вітром оптимізму, як емоційного, так і матеріального. Знаходячись у Козерозі до 23 березня 2023 року, Плутон, планета романтики та сильних емоцій, дозволяє вам відновитися. Разом ці рухи планет матимуть більш ніж позитивний вплив на життя 3 знаків зодіаку.

Найближчим часом їх запрошують до змін і самоаналізу. Дізнайтеся, які саме!

Близнюки

Ви у верхній частині списку, дорогі Близнюки. Ви один із знаків зодіаку, який, швидше за все, змінить кар’єру та досягне важливої ​​віхи у своєму любовному житті. Хоча деякі трактують ретроградність Марса у вашому сузір’ї як неприємну подію.

Планета дії допомагає вам отримати ясність і приносить вам енергію, необхідну для дотримання ваших хороших рішень. Однак, оскільки Венера перебуває у знаку Водолія, планета любові та грошей принесе вам кілька приємних сюрпризів у найближчому майбутньому.

Цей крок дарує вашому знаку Повітря блискучу надію на майбутнє. Тому будьте готові, адже дуже скоро у вас з’явиться нестримне бажання змінити все навколо, в тому числі і себе.

Юпітер в Овні, у свою чергу, пропонує вам по-новому поглянути на деякі речі, які вас хвилювали. Таким чином, ви навчитеся розрізняти добро і зло і зможете приймати правильні рішення. Щось, що дозволить вам скористатися всіма доступними вам можливостями.

Лев

Ви, напевно, вже відчуваєте це, ви перебуваєте в середині періоду переходу, особливо на професійному рівні. Плутон у Козерозі пропонує вам більше зосередитися на матеріальних і структурних перетвореннях. Що стосується кар’єри, то незабаром ви підніметеся на вершину.

Вся заслуга належить Юпітеру, який знаходиться в Овні, який посилає вам дуже сприятливі хвилі. Планета свободи і ентузіазму робить все, щоб ви були щасливі і вчить шукати щастя в дрібницях, які колись здавалися вам непомітними.

З Венерою у Водолії це ідеальний час, щоб скористатися своїм шансом і зустріти кохання всього свого життя. Це можна зробити під час подорожі. Якщо у вас є бажання і можливість, не зволікайте, пакуйте валізи та вирушайте на зустріч своєму щастю! Зірки радять вам і надалі більше зосереджуватися на позитивних речах у житті та не піддаватися негативній енергії. Таким чином, ви незабаром помітите, з якою швидкістю змінюється світ навколо вас.

Діва

Не все чорне чи біле, чи знаєте ви це? Хоча дехто з вас, можливо, відчував деяку напругу у стосунках, з ретроградним Меркурієм у Козерозі, це не означає, що січень у вас буде поганим.

Крім того, це не означає, що всі люди, народжені під сузір’ям Діви, “отримають” від цих турбулентностей. Посміхайтеся так само, як і ви, адже незабаром балакуча планета закінчить свою ретроградність у цьому земному знаку.

Більш того, з Юпітером в Овні вам нема про що хвилюватися, особливо коли справа стосується вашого фінансового становища.

Незабаром ви отримаєте винагороду за всю важку роботу, яку ви виконали останнім часом. Усе, що від вас вимагається, це наважитися, ризикнути та відчути щось нове у своєму житті.

Нові знайомства, перспективні справи, прибуткові проекти… Ви будете в центрі уваги, дорогі представники знаку Діви. Венера у Водолії освітлюватиме ваш шлях, дозволяючи досягти цілей, які ви поставили на цей початок року.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page