Життя цих 3 знаків зодіаку незабаром кардинально зміниться: нарешті відкривається нова сторінка

Планети ніколи не перестають обертатися і впливати на нас, і осінь їм не завадить. Венера переходить у Скорпіон, дует Нептун-Юпітер ретроградний у Рибах, а Уран переходить у темний знак Тельця. Асоціація планети любові, планети мрій і планети повстання, безсумнівно, є вирішальним поворотним моментом для певних знаків зодіаку.

Ретрогради, а також космічні події, що відбуваються на небі, принесуть потік позитиву певним знакам зодіаку. Щасливчикам доведеться очікувати, що вони перегорнуть сторінку свого життя, щоб почати нову главу.

Зірки та планети щомісяця об’єднуються, щоб поширювати різну енергію та атмосферу. І, як завжди, колесо обертається, і одні отримують більше користі, ніж інші…

Сьогодні Венера входить у Скорпіон, ігнорувати цю подію неможливо, тому що планета романтики та гармонії пробуджує наші почуття та допомагає знайти істину. Юпітер продовжує свою ретроградність у Рибах протягом кількох днів, і декому варто скористатися цим часом, щоб розвиватися на особистому рівні та підвести підсумки свого професійного життя.

Нептун в Рибах до грудня, запрошує вас дослідити свій емоційний інтелект і висвітлює ваш шлях, щоб ви могли досягти своїх мрій.

Щоб задовольнити вашу цікавість, ми відкриваємо 3 знаки зодіаку, життя яких скоро зміниться. І якщо ви один із них, вважайте себе дуже щасливим бути частиною цього тріо, яке виділяється!

Близнюки

Під час транзиту Венери в Скорпіоні ви будете на вершині своєї творчості. У деяких із вас з’являться нові можливості, і немає шкоди прийняти їх. Зміна роботи також піде вам на користь.

Що стосується стосунків, уникайте суперечок і спілкуйтеся чітко. Якщо ви самотній Близнюк, тобі пора знайти пару. Що б ви не вирішили зробити, ваші близькі підтримають вас у всьому.

Однак, що стосується грошей, обов’язково витрачайте гроші обережно та уникайте надмірностей. Загалом, протягом наступних кількох днів у вас є шанс для вивчення можливостей того, що ви можете створити. Тож не обмежуйте себе. Пам’ятайте, щоб відновити контроль над речами, ви повинні перестати недооцінювати себе.

Діва

Найближчі дні будуть сприятливими в багатьох сферах, а саме в роботі, а також у сімейному житті. Ретроградний Юпітер у Рибах дарує вам момент гармонії та задоволення. Венера нарешті переходить у таємничий знак Скорпіона, планета кохання змусить вас закохатися в когось.

Ця зустріч змінить хід речей, але в позитивну сторону. У фінансовому плані ви також помітите значне зростання в цей період. Крім того, енергія Стрільця звільнить і заспокоїть вас, коли Сонце увійде в цей знак Вогню 23 листопада.

Водолій

Крім того, що прохід Венери в Скорпіоні принесе вам необхідну ясність і проллє світло на певні істини, він позначить вас протягом цього місяця листопада, Водолія, і, можливо, на все життя…

Коли настає інтуїтивний сезон Стрільця, це найкращий час дозволити своєму серцю бути компасом і дозволити своїм інстинктам вести вас. Також очікується інвестиція в нерухомість або покупка автомобіля. Тим не менш, не бійтеся, тому що зірки будуть супроводжувати вас і вести вас до вашого справжнього покликання, ви тільки повинні повністю довіряти їм.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua