fbpx

Життя цих 3 знаків Зодіаку, швидше за все, повністю перевернеться з ніг на голову в найближчі дні

Життя цих 3 знаків Зодіаку, швидше за все, повністю перевернеться з ніг на голову в найближчі дні

У найближчі кілька днів багато чого розгорнеться, тому ці три знаки зодіаку переживуть певні потрясіння, але вони менш серйозні, ніж здається на перший погляд. Разом із повним місяцем у знаку Діви 7 березня Сатурн, також відомий як Володар Карми, вперше з 1995 року дебютує в знаку Риб.

Щоб краще зрозуміти, перевірте, де вісь (і астрологічні будинки) Діви і Риб знаходяться у вашій карті народження, оскільки це сфера життя, де ви, швидше за все, будете випробувані протягом цього часу.

Сутність скрупульозної Діви та туманних Риб йдуть разом, навіть якщо вони на полюсах. Їх часто називають астрологічною віссю “небо і земля”, тоді як Діва символізує ваші щоденні ритуали та загальне самопочуття, Риби представляють ваш зв’язок із духом у вашому закулісному житті.

Незалежно від того, чи це способи впоратися з тим, що відбувається у вашому повсякденному житті, чи щось таке просте, як давно назрілий візит до лікаря, повний місяць у Діві цього тижня 7 березня проллє світло на сфери життя, які, можливо, потребують покращення.

Однак є підступ, оскільки Меркурій (небесна планета Діви) проходитиме через свій протилежний знак, Риб. Це означає, що незважаючи на вроджене прагнення Діви до порядку, практичності та рішень, які приносять результати, подорож Меркурія через Риб може спочатку зробити “процес” набагато менш організованим.

І враховуючи все, що ми дізналися та пережили за останні три роки, входження Сатурна в Риб не є транзитом, який слід недооцінювати. Сатурн приносить заземлення та прагматизм, оскільки це планета кордонів та структури, але це дорівнює великій перевірці реальності, оскільки він проходить через Риб.

З огляду на це, якщо ви свідомо чи несвідомо підмітали речі під килим, Сатурн у Рибах намагатиметься висунути голову з хмар.

Якщо ваш сонячний знак і/або асцендент підпадають під один із цих знаків зодіаку, ось чому ви, швидше за все, зіткнетеся з викликом у найближчі дні:

Близнюки

Ситуація може стати більш інтенсивною, ніж ви можете визнати, і з кількох причин. По-перше, повний місяць цього тижня в Діві буде домінувати мінливим Т-квадратом із Марсом у вашому знаку.

Отже, якщо ви відчуваєте невпевненість або просто приголомшені протягом наступних кількох днів, це виходить за рамки довгоочікуваних наслідків входження Сатурна в Риби.

Тим не менш, оскільки Сатурн дебютує у вашому 10-му домі влади – вперше з 1995 року – це означає, що теми, що оточують вашу кар’єру, ваше почуття дисципліни, вийдуть на перший план.

Якщо говорити про це, то союз Меркурія до Урана 11 березня може пролити світло на несвідомість, яка заважає вам досягти бажаного успіху.

Діва

На додаток до повного місяця у вашому знаку 7 березня, мінливість Марса (через ваш 10-й будинок влади) буде фокусною точкою Т-квадрата між Сонцем у вашому секторі відносин і Місяцем у вашому знаку.

Тим не менш, у наступні кілька днів ви можете відчути, що вас тягне в зовсім інших напрямках, замість того, щоб заглибитися всередину та віддати пріоритет своєму почуттю безпеки.

Незабаром після того, як Місяць увійде в Терези і ваш другий будинок фінансів і стабільності, Місяць буде прямо протистояти Юпітеру через ваш восьмий будинок злиття та союзів, створюючи тертя між вашим прагненням до гармонії та системою вірувань важливої ​​для вас людини, можливо, навіть щодо грошей і фінансів.

У цей час Сатурн проходитиме через ваш сектор відносин, тому зверніть увагу на те, що привертає вашу увагу.

Риби

Подумайте про план, за який ви готові взятися, Риби.

Легше сказати, ніж зробити, коли ви хочете плисти за течією, але повний місяць цього тижня в Діві підкреслює ваш сьомий дім компромісу, відданих партнерських стосунків і значущих людей — і все це тоді, коли його правляча планета, Меркурій, сидить поруч з Нептуном і Сонцем у вашому знаку.

В особистому чи професійному плані можливості між вами та коханою людиною безмежні, але намагайтеся не думати надто багато.

Що стосується головного Сатурна, то ця планета офіційно дебютує у вашому знаку 7 березня, вперше з 1995 року. У найближчі дні вам не буде чого боятися, якщо ви будете готові прояснити свої цілі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page