fbpx
життєві історії
Живемо ми з чоловіком Романом вже 7 років разом у любові й злагоді. Є дитина, сину Дмитрику 5 рочків. І все б добре, аби ж не матуся Романа! Так, живемо ми в квартирі свекрухи, а вона сама в Польщі давно мешкає. Мами практично не буває вдома, двічі на рік приїжджає на місяць або два. Гроші, як я бачу, вона нам додавати на житло не збирається! Шість років тому у нас в родині була домовленість. – Мені соромно брати у мами гроші для тебе

Живемо ми з чоловіком Романом вже 7 років разом у любові й злагоді. Є дитина, сину Дмитрику 5 рочків. І все б добре, аби ж не матуся Романа!

Так, живемо ми в квартирі свекрухи, а вона сама в Польщі давно мешкає. Мами практично не буває вдома, двічі на рік приїжджає на місяць або два.

Шість років тому у нас в родині була домовленість: ми збираємо гроші, я продаю свою кімнату в комуналці, свекруха додає і ми купуємо своє житло. У Ірини Василівни гроші тоді попросила я, в присутності чоловіка. Вона погодилася, я всі 6 років жила в надії на своє житло.

З чоловіком ми жили добре, між нами завжди розуміння й підтримка одне одного.

А тепер до суті. У цьому році ми вже чекали свекруху з грошима, але періодично від чоловіка звучали фрази: “Мама не хоче давати тобі гроші”. Але чому мені, якщо це для всієї нашої родини?  Я намагалася продати комуналку свою і є спільні гроші.

Так і почалися між нами з Романом суперечки. Після недавнього конфлікту я довго ображалася на нього, але він і не подумав поговорити вибачитися. Я пішла на зустріч, і перше що він сказав, коли ми помирилися: “Я не думаю що потрібно купувати квартиру, ми не зможемо жити разом, мені соромно брати у мами гроші для тебе”.

Я змирилася, і після довгих сліз сказала, що мені ці гроші не потрібні, і свою комуналку я знімаю з продажу. Все діло у нас, як я розумію, йде до розлучення.

І я думаю, що робити далі: перекантуємося ще який час, бо син тут в садок ходить в цьому районі, далі віддам його до школи біля моєї мами і самі там будемо жити.

Питання – що з чоловіком робити? Може, краще мені все ж позбутися комуналки і купити окрему однокімнатну, хоч трохи краще буде жити, адже з мамою на постійній основі ми не вживемо.

Отак я понадіялася на свекруху, і тепер маю купу клопоту і родини розвалюється.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page