fbpx
життєві історії
Живемо ми з Сергієм в двокімнатній квартирі його батьків. Вони залишили її нам після весілля, а самі переїхали жити за місто. У квартирі я не прописана і чоловік не поспішає це робити. Та й переоформляти квартиру на нас двох навпіл теж не поспішає. В квартирі ремонт востаннє робили років 10 тому

Два роки тому я познайомилася з Сергієм. Хлопець мені відразу сподобався і я йому теж, тому ми майже в день знайомства стали зустрічатися.

А після чотирьох місяців стосунків ми вирішили одружитися. Не було причин тягнути.

І я як будь-яка нормальна жінка хотіла, щоб це обов’язково було назавжди. І для того, щоб наша сім’я була щасливою, я вирішила вивчити якомога більше інформації щодо цього. У мене було чітке переконання, що якщо все зробити по науці, за певними правилами, то наш союз буде дуже щасливим і міцним.

З приводу багатьох питань ми домовилися ще до весілля. Так одним з них був сімейний бюджет. Я працюю бухгалтером в двох фірмах, дома. Зарплата у мене пристойна, ніколи не скаржилася. Завжди на все мені вистачало і на одяг, і на прикраси, і на косметику і на пристойний відпочинок, причому двічі в рік.

Так я перегорнула безліч сайтів і різних форумів і прийшла до висновку, що запорука успішної сім’ї – це роздільний бюджет. Запропонувала такий варіант Сергію ще до весілля і пояснила, що це дуже важливо і потрібно зробити. Тобто, ми домовилися, що особисті витрати кожен з нас оплачує сам, а от комунальні платежі навпіл.

Значить я запропонувала, Сергій погодився. Обговорили всі моменти заздалегідь і домовилися.

Якщо після роботи я пропонувала поїхати відпочити в клуб або ресторан, то відповідно за все плачу я. А якщо це ідея Сергія – то платить за все він. Скидаємося порівну якщо збираємося поїхати відпочити на вихідні або у відпустку. Також ми вирішили, що заздалегідь домовляємося, яку конкретну суму будемо виділяти на подарунки один одному.

Загалом, як радять психологи, мало вийти все добре і відносини в родині повинні були стати ідеальними. Але на ділі вийшла нісенітниця якась.

Мені тепер і грошей не вистачає, як раніше, і щастя сімейного я ніякого не відчуваю, одні нерви.

Живемо ми з Сергієм в двокімнатній квартирі його батьків. Вони залишили її нам після весілля, а самі переїхали жити за місто. У квартирі я не прописана і чоловік не поспішає це робити. Та й переоформляти квартиру на нас двох навпіл теж не поспішає. В квартирі ремонт востаннє робили років 10 тому.

Сергія, як чоловіка все влаштовувало, а ось мені зовсім не подобалося, як у нас в будинку. Мені хотілося створити затишок і комфорт, щоб все було красиво.

Про новий ремонті не було й мови, але я все ж намагалася хоч якось облагородити інтер’єр в нашому сімейному гніздечку.

Я поміняла в будинку всі штори, купила новий диван замість старого і пошарпаного. Придбала також різний посуд, різні полички і хлібопічку. І мене дуже розлютив той факт, що чоловік відмовився поділити навпіл всі ці витрати. Сказав, що йому це не потрібно. Але ж я намагалася для нас двох, а не тільки для себе.

А далі чоловік відмовився давати гроші і на інше, що я вважаю потрібно нам двом. Я ж працюю віддалено, і відповідно прання і прибирання в будинку на мені. А для цього потрібно час від часу купувати засоби для чищення, ганчірочки, порошки. На це чоловік теж відмовляється скидатися порівну.

А недавно купила новий пилосос, так Сергій мені сказав:

– Якщо хочеш купувати всі ці причандали, тільки за свій рахунок. Я з ранку до вечора на роботі і вдома не смічу.

І це ще не все. Раніше ми порівну скидалися на харчування. Але потім Сергій відмовився. Справа в тому, що я купую дорогі, але корисні продукти – свіжі фрукти і овочі, сири і рибу. А чоловікові вистачає поїсти пельмені або повечеряти в кафе.

З подарунками теж не вийшло. Ми домовлялися витрачати один на одного по 2000 тис. гривень. І якщо я купила чоловікові на день народження дорогий і дуже хороший парфум, то він подарував мені дивну сумку, яка мені зовсім не сподобалася і тепер лежить в шафі нікому не потрібна.

Ось і виходить, що у мене завжди була в запасі пристойна сума грошей, а тепер мені ледве вистачає коштів впритул. Тепер боюся уявити, що буде з народженням дитини. Може все ж поговорити з чоловіком і змінити правила в нашій родині? Але я не впевнена, що він погодиться. Йому ж зараз дуже комфортно і він щасливий, на відміну від мене.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook