fbpx
життєві історії
Живемо ми зі свекрухою, оскільки оренду не потягнемо. З одною дитиною ледь кінці з кінцями зв’язуємо. А тут Євген почав наполягати на ще одній дитині. Їх в сім’ї троє дітей, Євген наймолодший. – В Олі і Степана по двоє діточок вже, а я не хочу відставати. І взагалі, в моїх планах їх навіть перегнати. – Ну не розуміє людина, що діти це великі витрати. Я йому пояснюю, а той зациклився лиш на кількості

Живемо ми зі свекрухою, оскільки оренду не потягнемо. З одною дитиною ледь кінці з кінцями зв’язуємо. А тут Євген почав наполягати на ще одній дитині. Їх в сім’ї троє дітей, Євген наймолодший. – В Олі і Степана по двоє діточок вже, а я не хочу відставати. І взагалі, в моїх планах їх навіть перегнати. – Ну не розуміє людина, що діти це великі витрати. Я йому пояснюю, а той зациклився лиш на кількості.

Останнім часом мій чоловік поводиться абсолютно не нормально. Я б навіть сказала, не як доросла людина. Адже доросла людина розуміє наслідки всіх своїх дій.

Справа ось у чому. У шлюбі з Євгеном ми ось уже п’ять років. Є у нас син, Данилу чотири роки. Свого житла немає і я взагалі не знаю, коли воно буде. Обоє працюємо, але грошей ледве вистачає на те, щоб жити і утримувати дитину. Живемо у свекрухи, щоб не викидати неймовірні гроші на оренду. В іншому випадку я взагалі не знаю, як би ми виживали.

І ось останнім часом Євген наполягає на тому, що хоче мати й донечку. Справа в тому, що у нього є ще брат і сестра, і в них по двоє діточок, а він не хоче “відставати”, як любить казати Євген, а то і взагалі перегнати. Я йому пояснюю, що для того, щоб стати батьками ще однієї дитини, потрібно грошей більше заробляти, влаштовуватися йому на іншу роботу.

А Євген мені каже, що і так протягнемо, мама допоможе. Свекруха теж наполягає на другу дитину. Хоча чим вона допоможе, у неї своя пенсія мізерна.

Я проти цього всього, так чоловік каже, що мене питати не буде. Зробить і та тому все закінчиться.

Як йому пояснити, що це не дуже хороша ідея?

В мене страх ще той…

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!