fbpx
життєві історії
Живу на півдні, на Одещині. Як зараз пам’ятаю, родичі завжди ломилися в будинок натовпом. Натрапила на оголошення – продаються памперси за низькою ціною. На знімку кімната, завалена коробками. Заради інтересу зателефонувала, вирішила дізнатися, звідки вони і чому так дешево. Віддавав картоплю бабусям, на дачі був надлишок. Пішов у магазин по овочі. Натрапив на дівчину, яка визначає свіжість огірків особливим способом

Живу на півдні, на Одещині. Як зараз пам’ятаю, родичі завжди ломилися в будинок натовпом. Влаштовували дітям літній табір із безкоштовним проживанням та їжею. Коли й друзі родичів почали приїжджати “погостювати”, батьки почали рекомендувати готель. Тепер моїх батьків вважають негостинними і не хочуть з ними спілкуватися.

Віддавав по молодості багатодітній сім’ї офіцерський пайок (консерви, крупи). Потім його почали видавати грошима. Так ось, бідна мати зажадала, щоб гроші йшли в їхні руки. Потім пайок взагалі скасували, але цій сім’ї я вже не допомагав.

Подруга натрапила на оголошення – продаються памперси за низькою ціною. На знімку кімната, завалена коробками. Заради інтересу зателефонувала, вирішила дізнатися, звідки вони і чому так дешево. Чоловік зі спокійним голосом відповів, що його дружина – співробітниця дитбудинку.

Живу у квартирі разом із подругою. Захотіли поміняти мийку, стара вже стала непридатною. Покликали сантехніків, залишили працювати, а самі пішли до іншої кімнати. І ось, заходжу на кухню, а вони там наш кавун уплітають!

Після роботи завжди підвозив жінку, оскільки жили в одному районі. Якось підвезти не вдалося, побачення, все таке, треба було їхати до центру. Подзвонив, попередив, щоб на мене не чекала. У відповідь почув: «Ти спочатку підвези, а потім їдь у справах». Тепер добирається додому автобусом.

Колега по роботі віддавав картоплю бабусям, на дачі був надлишок. Якось до нього дзвонить одна бабця і як закричить! Причина: не привіз своєчасно. Сказати, що хлопець засмутився – нічого не сказати. Адже діяв за власною ініціативою і віддавав все безкоштовно!

Батьки зробили чудовий подарунок на моє 25-річчя: купили 3-кімнатну квартиру. У цей момент я зустрічалася з чоловіком більше року, у нього також 3-кімнатна, але в іпотеці. Отож він мені запропонував «геніальну» ідею: продати мою квартиру, погасити його іпотеку і переїхати до неї, спробувати жити разом. До весілля справа не дійшла.

Пішов у магазин по овочі. Натрапив на дівчину, яка визначає свіжість огірків особливим способом. Вона ламала їх навпіл, сподобалися – бере, решта кладе назад. Виявляється, нюхала. За погані платити вона, звісно ж, відмовлялася. Показав її охоронцеві, вжили заходів. Просто цікаво, як вона перевіряла помідори? Тиснула і дивилася?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page