fbpx
життєві історії
Живу я в німецькому Людвігсхафені вже 12 років. Заміжня, працюю косметологом – маю свій салончик. Заміжня за німцем, це Йоганес і допоміг мені з власним бізнесом.  Прийняла і безкоштовно розселила трьох подруг з України, дві з дітками. І ось почалося – все маю їм безкоштовно робити. А вона мені: “А навіщо тобі гроші?” Вже не знаю, як йому пояснювати далі їхню поведінку

Живу я в німецькому Людвігсхафені вже 12 років. Заміжня, працюю косметологом – маю свій салончик. Заміжня за німцем, це Йоганес і допоміг мені з власним бізнесом.

Ще в березні я Пприйняла і безкоштовно розселила в нашому місті по квартирах трьох своїх давніх подруг з України, дві – з дітками. За квартири кругом домовилася, щоб жили вони безкоштовно, сплачували лише комунальні.

Ходила з ними по всім інстанціям, допомагала подаватися на виплати, отримувати гуманітарну і все таке інше.

Ну й звичайно, робила все, щоб допомогти дівчатам відновитися після пережитого – робила перший час безкоштовні процедури краси у своєму салоні.

І ось почалася така історія, яка мене вже на даний момент не дуже влаштовує.

Я, як вже сказала, косметолог, заробляю непогано. Але вже не знаю, куди подітися від совї подружок, які вважають, що я повинна обслуговувати їх задарма, або ж в борг на невизначений час. Вони приходять до мене кожна по два рази на тиждень!

Вони думають, що якщо ми друзі “100 років”, плюс вони бідні переселенки, то я повинна надавати їм послуги безкоштовно невизначений термін. Так вже триває більш як пів року, я безкоштовно дарую красу!

Я дала зрозуміти дівчатам, що я витрачаю гроші на матеріали, і косметика не китайська, а дорога: Ізраїль, Франція, Корея, Німеччина. Так, я можу не більшу знижку зробити але не за дарма ж постійно приацювати.

Два місяці тому до мене приходила одна з подруг, поросила мене привести її в порядок, бо їй ввечері в ресторан на побаченні з німецьким кавалером. Я зробила з неї красуню, а коли розраховуватися, вона говорить:

– Ой, ти знаєш, а може ти мені це в борг запишеш? Я тобі частину оплачу зараз, а решту днями поверну., коли соціале отримаю.

Ну добре, кажу я, але попоросила повернути до кінця тижня.

Тиждень минув, я вже їй дзвоню сама, бо мені якраз потрібні були гроші на закупку товару, а вона трубку не бере! Я їй написала ввечері у соцмережі, але вона не відповіла. Набрала її знову через кілька днів – вона сказала:

– Так-так, ось як тільки – так відразу!

Я її присоромила і сказала, що я увійшла в її і інших дівчат становище, а вона не гарно поводиться по відношенню до мене.

Вчора я їй дзвоню, а її телефон не в зоні покриття. написала в соцмережі – смовчання у відповідь.

Якщо чесно, я образилася на неї, адже я до неї по людськи, а вона – ось так.

Інша моя подруга прийшла днями. я їй ціну бажаної послуги озвучила.

А вона мені: “А навіщо тобі гроші?”

Я їй кажу, що у мене є свої розрахунки на ті гроші, які я маю заробляти з салону.

А вона: “Ну розумієш, все йде на дитину, може, ти якось ще почекаєш?”

Я сказала, що добре, я почекаю, але моя доброта безлімітна закінчується! І додала, що до такого-то числа буде без відсотків, а після підуть відсотки!

Може ви і скажете, що я меркантильна і дріб’язкова, але я втомилася впостійно чекати! Це не тиждень, не два, а місяцями вже триває! І я постійно я повинна їх розуміти, а мене зрозуміти вони не хочуть.

Я прямо не люблю й не поважаю таких людей. Я знаю так: якщо ти сам кажеш, що через кілька днів віддам, то будь ласкавий тримати слово, а не розтягувати час і говорити не правду!

А чоловік – той взагалі дуже не задоволений цією ситацію з нашими українськими дівчатами, вже не знаю, як йому пояснювати далі їхню поведінку.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page